Bądź modny!

Wczasy na pięknych Wyspach Kanaryjskich

zachód słońca
Wyjazd na osławiona Teneryfę to jak spełnienie marzeń. Dla niektórych z nas Wyspy kanaryjskie na urlop są najpiękniejszym miejscem na Ziemi.

Gorące wyspy łączą się z podobnie gorącymi wycieczkami z biur podróży, stąd też luksusowe wakacje są łatwo dostępne.

Wyjazd na Teneryfę
Europejskie gorące wyspy to ulubiony punkt wakacji wielu Polaków. Niezmiennie królują Wyspy Kanaryjskie, a więc przede wszystkim Teneryfa w ofercie last minute ułatwia decyduje, bo koszty promocyjne są faktycznie niewielkie. To największa wyspa w archipelagu, położona jest w pewnym sensie przy gorącym kontynencie, mimo że należy do Europy, a poza tym jest na niej sporo stref klimatycznych. Kurorty w północnej części są perfekcyjne dla uwielbiających plażowanie i spacery. W tej części jest trochę chłodniej i bardziej wilgotno, natomiast południe jest już prawdziwie afrykański klimat.

Surfing na Fuerteventurze
Drugą znaną wyspą jest Fuerteventura wczasy w tym miejscu z całą pewnością będą niezapomniane głównie ze względu na plaże. Najpiękniejsze ciągną się przy znanych kurortach Corralejo i Jandia. Mimo to, że tutaj szczególnie wieje i zdarzają się burze piaskowe (jak to w tej strefie), są tu tysiące turystów. Miłośnicy pływania na desce chętnie szlifują właśnie tu swoje umiejętności.

wyspa w Chorwacji
Autor: Carine06
Źródło: http://www.flickr.com

Piękne Lanzarote i Grand Canaria
W związku z tym, że wieczna wiosna na Wyspach Kanaryjskich umożliwia całoroczne wakacje, nawet w grudniu można stwierdzić, że od świąt ważniejsza jest Gran Canaria last minute szybko można wynaleźć wśród internetowych ofert. To jak wiadomo równie znana wyspa, tuż obok Teneryfy. Fani letnich sportów i lenistwa chętnie odpoczywają w San Augustin albo Puerto Rico. Podobnie atrakcyjna jest mała wulkaniczna wyspa Lanzarote Wakacje tam to nie tylko leniuchowanie na plaży, ale przy okazji opcja poznania wyjątkowej zabudowy i nieziemskich krajobrazów.

Niezależnie od tego, którą z wysp wybierzemy, trudno będzie bez żalu pojechać do kraju. Istotne, że nie ma konieczności kilka miesięcy wcześniej rezerwować wczasów na Wyspy Kanaryjskie Wszystko dostępne są od ręki, a za sprawą last minute można jechać na lotnisko od razu po kupieniu wczasów.