Bądź modny!

Kiedy mowa o ubiorze i dodatkach, to co nieodzownie łączy się z wakacyjnym klimatem? Przykłady fajnych dodatków

okulary przeciwsłoneczne
Cieplejszy sezon to taki okres, jak każdy chce zmienić w końcu dotychczasowy ciężki, zimowy ubiór. Wnieść trochę słońca oraz życia w swój nudnawy ubiór. Jak chodzi o strój oraz akcesoria, to co w takim okresie doda nam takiego wyjątkowego, wakacyjnego stylu?

Jeśli ciepło, to promienie słoneczne, a jeżeli słońce to oczywiście sklepu (zobacz oceń) przeciwsłoneczne firmy dolce&gabbana. Dodadzą one niepowtarzalnego stylu. Nic tak chyba nie kojarzy się z latem jak właśnie modne ciemne okulary, jakie również wprowadzą dużo luzu w naszą codzienną stylizacje. Poza tym jest to tego rodzaju dodatek, jaki pasuje do rożnych rzeczy oraz wzbogaca bardzo nasz ubiór.
modne okluray przeciwsłoneczne
Autor: Wen Chen
Źródło: http://www.flickr.com

Nawet jeżeli wybraliśmy na dany dzień dosyć klasyczną stylizację, mało rzucającą się w oczy, to stylowe oczu (zobacz zapraszam tutaj…) marki Prada będą bardzo oryginalnym dodatkiem. Nie sposób bowiem przejść obojętnie obok stylowych okularów przeciwsłonecznych. Istotne aby wybierać tego typu kształty oraz barwy, jakie pokażą naszą osobowość. Istnieje tak dużo modeli, iż na pewno znajdziemy właśnie taki, jaki będzie odpowiadał nam całkowicie.

Jak chodzi o wakacyjny wygląd, to na pewno kojarzy się on z letnimi butami. W żadnym innym momencie w ciągu roku nie widać na ulicach tak dużej ilości kolorów oraz różnych modeli. W tym momencie właśnie możemy faktycznie poszaleć, jeśli chodzi o buty. Już takie sandały dają sporo możliwości, a co dopiero półbuty, baletki, albo też sportowe tenisówki. Można naprawdę poszaleć. Opłaca się przełamać zwykłe, klasyczne trendy. Możemy to zrobić chociażby decydując się na jaskrawe barwy czy też na wysokie oraz pełne kolorów klapki na koturnie. Tym bardziej jak jesteśmy na wakacjach, nie musimy zważać na zachowawczość w ubiorach i dodatkach, można popuścić wodze fantazji.

Kolejną nieodzowną rzeczą jest letnia torebka. Można schować w szafie ciemne modele, jakie nosiło się w zimie. Podczas ciepłych miesięcy bowiem widoczna jest na ulicach niezliczona ilość barw. Kolor to jedno, natomiast warto zwrócić uwagę na różnego rodzaju letnie materiały, z których torebki są zrobione. Na urlopie w ciepłym miejscu nieodzowna będzie pleciona torba koszyk, która przywodzi na myśl skojarzenia z latem. Świetnie będą prezentowały się torebki materiałowe, jakie nadadzą nam luźnego stylu. W mieście doskonale sprawdzi się oryginalna, przezroczysta torebka z plastiku. Kiedy założymy do tego okulary firmy porsche design, to rezultat okaże się powalający.