Bądź modny!

Tag Archive: klasyka

klasyka

„Nie mam w co się ubrać” – problem każdej kobiety!

images
Mnóstwo z nas niejednokrotnie stojąc przed szafą dochodziła do wniosku „Nie mam co na siebie włożyć”. Pomimo tego, że na wieszakach sukienki, żakiety, sukienki wieczorowe, tuniki i wiele innych ubrań. moda ewoluuje często i warto za nią nadążać. Nie musi to oznaczać reorganizacji całej garderoby co sezon, ale parę strojów, które nigdy nie wychodzą z mody i mogą stanowić znakomitą bazę stroju dobrze jest posiadać.

Co powinno się znaleźć w normalnej damskiej szafie? Jakiego typu ubrania powinny tam zagościć?

moda damska
Tak czasem jest, że kobieta ma pełną szafę ubrań, a nie ma pojęcia właściwie co wybrać. Niby znajdują się tam kreacje na każdą okazję, ale brak niestety tej odpowiedniej na ten dzień. Dlaczego tak jest i czy coś możemy z tym zrobić?Najczęściej przechowujemy w naszych szafach zdecydowanie zbyt wiele ubrań, ale potem i tak zdaje się, iż nic tam nie ma, przynajmniej nic, co będzie interesujące oraz adekwatne do danej chwili.

Które ubrania są ciągle modne

moda
Jakie kolory były i nadal są modne w tym roku?. Otóż w tym roku mamy przesyt neonów, ale możemy też spotkać pudrowe kolory świetnie się sprawdzają. Tak, więc modne kolory 2014 to wszystko poza klasyką, więc lepiej zrezygnować z czarnych, białych i szarych zachowawczych barw – ten rok pozwala ponieść się kolorom. Obecnie mało kogo zdziwi połączenie czerwieni i fioletu, więc nie bójmy się koloru.