Bądź modny!

Komfortowe golenie maszynką elektryczną czy też standardowe golenie przy użyciu żyletek?

maszynka do golenia
Facet dbający o wygląd to pragnienie prawie każdej kobiety. Która pani nie chce posiadać u swego boku przystojnego, wysportowanego i zdrowo odżywiającego się mężczyzny? Praktycznie każda by chciała, a być może nawet pożądała.

tradycyjny zestaw do golenia
Autor: Jody Bowie
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego też już w tym momencie każda małżonka winna podpowiedzieć swojemu mężowi w czym najkorzystniej się prezentuje i który krój do niego pasuje. Niektóre dziewczyny ubóstwiają, gdy partner ma zarost, jednakże zdecydowana większość woli gładką skórę. Co za tym idzie, już teraz każdy zainteresowany powinien zdobyć informację, jakie akcesoria do golenia powinien używać. Przede wszystkim zależy to od typu cery. Inne kosmetyki muszą byś używane do cery suchej, odmienne z kolei do skóry przetłuszczającej się. Ciekawym pomysłem jest pędzel do golenia Allegro, chociaż niektórzy sądzą, iż odszedł już do lamusa. Tymczasem jest on bardzo komfortowy i nakłada piankę czy inny preparat o wiele dokładniej, niż ręka. Dodatkowo pędzel do golenia Allegro można pozyskać w naprawdę niskiej cenie, o ile ma się czas na to, by porządnie pogrzebać na tym portalu aukcyjnym. Bez wątpienia również tam odszukamy inne, interesujące akcesoria do golenia , które mogą być potrzebne chłopakom w każdym wieku. Ewidentnym jest, że młodzi ludzie najczęściej wybierają sprzęt elektryczny, ponieważ jest prostszy w użyciu i golarką (zobacz akcesoria do brody) trwa zdecydowanie mniej. Plusem tej maszynki jest na bank też to, że trudniej jest się drasnąć. Dla starszych osób golenie maszynką na żyletki jest pestką i właśnie ten sposób podcinania brody i wąsów wybierają na co dzień. Warto zainwestować w maszynkę wielokrotnego użytku, bowiem do niej starczy wyłącznie dokupować ostrza. Osoby niewykwalifikowane powinny wiedzieć, iż golenie maszynką na żyletki jest trudniejsze, aniżeli golenie maszynką elektryczną . Jednakże nie wymaga ono dostępu do prądu ani cyklicznej wymiany baterii. golarki (zobacz grzebienie do brody)

golenie i kremy
Autor: Raymond Bryson
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli w dalszym ciągu nie masz w mieszkaniu dobrej maszynki do golenia to odwiedź portal aukcyjny, a na pewno odnajdziesz produkty, które Ci spasują. W każdej chwili możesz poczytać komentarze wcześniejszych konsumentów i dowiedzieć się czy wszystko jest w porządku z tą licytacją. Czytaj również .