Bądź modny!

Korekcja nosa i ust bez użycia skalpela

usta
oferta dalej serwis oferta (więcejo tym- więcej na stronie https://plecaki.com.pl/) Sporo kobiet i mężczyzn każdego dnia toczy walkę ze swoimi niedoskonałościami. Naukowcy dowodzą, że brak akceptacji swojego wyglądu znacząco ma wpływ na wszystkie aspekty naszego życia. Jak sobie poradzić z niezgrabnym nosem, czy ze znienawidzonymi opadającymi kącikami ust?

Przeważnie rezygnujemy z polepszenia swojego wyglądu, bowiem obawiamy się operacji chirurgicznej oraz jej konsekwencji. Przeraża nas także długi czas leczenia, bolesne rany i konieczność noszenia opatrunków. Zazwyczaj też osoby, które poddają się operacjom plastycznym, są krytykowane i nazywane próżnymi. Na szczęście, zdobycze medycyny estetycznej, umożliwiają dziś bezoperacyjne zabiegi, pomagające uzyskać wymarzony wygląd – . Najczęściej wybierane są bezoperacyjna korekcja nosa i modelowanie ust. Zabiegi są bezpieczne, trwają zaledwie 30-50 minut, a efekty są widoczne od razu. Jak to możliwe?

twarz
Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED

Modelowanie ust w gabinetach medycyna estetyczna odbywa się przy zastosowaniu kwasu hialuronowego o konsystencji żelu. Kwas ten występuje naturalnie w organizmie człowieka, nie jest zatem traktowany jako substancja obca, nie ma więc problemu skutków ubocznych – oczywiście pod warunkiem, że zabieg zostanie przeprowadzony przez wykwalifikowanego specjalistę. Żel wprowadza się pod skórę warg przy użyciu bardzo cienkiej igły. W czasie zabiegu można zwiększyć objętość dolnej i górnej wargi, wyrównać kontury ust oraz podnieść opadające kąciki. Z tego powodu, iż kwas hialuronowy ma właściwości silnie nawilżające, usta po zabiegu stają się znacznie gładsze, jędrne, poprawia się również ich koloryt. Rezultat zabiegu utrzymuje się do 12 miesięcy, po tym czasie trzeba go powtórzyć.

Tak samo bezpieczna oraz skuteczna jest korekcja nosa, umożliwiająca pozbycie się szpecącego garbu, albo uzupełnienie ubytków i skorygowanie proporcji. Rzecz jasna, podczas tego zabiegu nie da się zmienić wielkości nosa, w takiej sytuacji potrzebny będzie zabieg chirurgiczny – upiększaj swoje ciało . Znaczącą zaletą zabiegu nieinwazyjnego jest to, iż pacjent otrzymuje znieczulenie miejscowe, jest więc cały czas świadomy i na bieżąco może mówić, co jeszcze chce zmienić w kształcie nosa – dzięki temu rezultat zabiegu będzie w pełni odpowiadać jego oczekiwaniom.