Bądź modny!

Kreacje na jesień

Kurtki i płaszcze w kolekcji Big Star na jesień-zimę 2012/13
Nadciągająca jesień znaczy, że trzeba zacząć wyszarpywać z ciemności szafy ciepłe stroje. Zapewne większa część z nich jednak nie nadaje się do założenia w tym roku – zwyczajnie nie jest kompatybilna z aktualnymi trendami. Najlepsza pora więc pójść na spacer po sklepach, by zdobyć nowe ciuchy na jesienną słotę. Na szczęście nie trzeba kupować wielu ciuchów, bo w trwającym roku do łask powróciła pewna nieśmiertelna klasyka, którą na pewno każdy ma gdzieś na dnie szafy.

Co jest obecnie na topie? Co nosić, by uważać się za osobę z gustem? Namawiamy do lektury tego wpisu.

Tej jesieni modny będzie stary dobry prochowiec. Taki płaszcz na pewno kojarzy się z filmami detektywistycznymi z dawnych lat. Prochowiec stał się tą drogą ikoną stylu, nieodzownym strojem faceta, który chce prezentować się z klasą. Co warte uwagi, taki strój mogą wdziewać również panie – na kobietach wygląda on równie elegancko, co na panach.

Dla kobiet tej jesieni proponuje się szpilki białe. Takie obuwie jest bardzo estetyczne, lecz posiada pewien mankament – da się je szybko umazać czymś brudnym. Jesień w Polsce odznacza się ohydną aurą, normą są ulewy, zatem białe szpilki warto wsuwać jedynie na niektóre okazji. Najlepiej je nosić w zamkniętych pomieszczeniach, daleko od listopadowej zgnilizny. Niezniszczalną klasyką są buty Adidas (możesz kupić na tej stronie: Warto poznać jesienną ofertę tej niemieckiej marki – można zobaczyć estetyczne egzemplarze, które będą znakomicie korespondować z każdym ubiorem. Pełna oferta mody znajduje się tutaj: markowe ubrania męskie.

Jeżeli szukasz głębszych wiadomości na temat ciuchów, które są w modzie tej jesieni, możesz zajrzeć do sprzedawanych w kioskach magazynów modowych. Jeżeli nie planujesz wykładać pieniędzy na tematyczne czasopisma, możesz poszukać rad modowych na jednym z wielu portali WWW, na których udostępniane są wskazówki od najlepszych dyktatorów mody. Zamieszczane tam projekty są tak samo wartościowe jak te oferowane w znanych magazynach modowych.