Bądź modny!

Krótki poradnik – w jaki sposób możemy pozbyć się zmarszczek

chirurg
Zewnętrzny objaw starości sprawia, że czujemy się starzej i mniej atrakcyjniej. Powstawanie zmarszczek czy też problemy nadmiernego owłosienia to naturalne procesy, które przechodzimy zwykle inaczej.

Co w sytuacji, kiedy przychodzą one zbyt szybko osłabiając przy okazji walory naszej urody? Sposobem na pozbycie się zmarszczek jest decyzja o zabiegu w placówce medycyny estetycznej.
medycyna estetyczna
Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

W tym miejscu nie tylko usuniemy zmarszczki, ale też wpłyniemy na swoją sylwetkę dzięki najnowszym technologiom czy nadamy starzejącej skórze i paznokciom dawny urok. To wszystko pod okiem fizjoterapeutów. Natomiast zabiegi na układzie krwionośnym, a więc działania wewnątrz jednego z głównych układów człowieka są realizowane w ramach tak zwanej laseroterapii. Dzięki niej usuniemy również przeszkadzające owłosienie. Decydując się na podobne zabiegi chwilowo „odmładzające” bierzemy pod uwagę wystąpienie efektów ubocznych. Dowiesz się więcej na …………………………………………………………… Miejsca, takie jak klinika medycyny estetycznej w Krakowie, działają dzięki doświadczonej kadrze, mającej już setki godzin zabiegów, równie wiele samych zabiegów na klientach.

Usuwanie zmarszczek odbywa się poprzez wstrzyknięcie substancji wypełniających (tzw. wypełniaczy). Na pierwszy rzut oka kojarzymy operację z czołem – miejscem szczególnej „identyfikacji”. Jednak zmarszczenia to nie tylko przestrzeń między oczami a włosami. Wypełniaczami wyeliminujemy kolejne fałdki, które mamy w okolicach ust czy szyi. Wstrzykiwane żele korygują także kąciki na wargach, kształt podbródka, a nawet skórę dłoni. Rezultaty naoczne operacji estetycznych nie trwają wcale wiecznie. Potencjalne odmłodzenie szacowane jest na (mniej więcej) kilka miesięcy do roku. Konkretne odmłodzenie zależy od kilku czynników: przyswojenia substancji, stylu życia czy mocy botoksu. Stawiajmy na te, które nie mają przeciwwskazań i które nie uszkadzają organizmu przy kolejnych zabiegach. Nienaganna twarz staje się coraz bardziej pożądana. Coraz więcej ludzi sięga po zabiegi u specjalistów dermatologii estetycznej. Kluczowe w tym wyborze pozostaje dokładne przemyślenie tej decyzji. Po zabiegu na skórze rozpoczynamy życie z „odmłodzonym” ja. I to od nas zależy jak zdrowo poprowadzimy dalsze zabiegi.