Bądź modny!

Które kosmetyki wybrać? – antyperspiranty i cienie do makijażu oczu

kosmetyki
Gdy rozmyślamy o tym, żeby fajnie wyglądać, powinniśmy po pierwsze pomyśleć o tym, by ładnie pachnieć. Należy w pierwszej kolejności się po prostu wymyć, bo same wspaniałe perfumy nie okażą się wystarczające. Ale wszyscy wiemy, że mimo, iż się umyjemy to nasz organizm i tak zacznie wydzielać pot, który może mieć dość specyficzny zapach. Z tego powodu tak ważne są dezodoranty. Co ważne producenci dezodorantów doprowadzili do tego, że półki sklepów z kosmetykami są pełne różnego rodzaju dezodorantów. Każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

cienie do powiek
Autor: Zejneb Abdul Rahman
Źródło: http://www.flickr.com

Wystarczy, że porządnie poszuka. Poza tym dobrze wypróbować dezodoranty wielu marek. Ba! Powinniśmy też sprawdzić różne dezodoranty jednej firmy. Może wyjść na to, że za pierwszym lub drugim razem znajdziemy ten właściwy dezodorant. A może się też okazać, że będziemy musieli zużyć sporo różnych dezodorantów nim trafimy na ten dla nas idealny. To znaczy kupimy taki dezodorant, który zniweluje niemiły zapach i nie dopuści do tego, żeby na naszych ciuchach powstały plamy potu. Jeśli chcemy pięknie wyglądać powinniśmy pamiętać, że trzeba dbać o swoją skórę. Ale poza samą pielęgnacją, warto pamiętać o makijaż (maleckamakeup.pl/)u. Bo makijaż na zadbanej skórze świetnie podkreśli naszą urodę. A jeżeli jest to zabiegi (np. bezpłatny dostęp) na jakieś wieczorne wyjście to nie możemy zapominać o cieniach do powiek. Wszystkie cienie do powiek mogą stać się skarbnicą dla pięknego makijażu. Musimy tylko wiedzieć jak z nich korzystać. Jednak, jeżeli za pierwszym razem nasz makijaż oka nie okaże się perfekcyjny nie musimy się tym martwić, praktyka pomoże nam uzyskać lepsze efekty. Najsensowniej nie zapominać o tym, że przed nałożeniem cieni nałożyć bazę pod cienie. Poza tym dobrze sprawdzić czy cienie się nie kruszą.

Jeśli więc posiadamy nowe cienie, to rzeczywiście warto je przetestować w domu, przed wybraniem się na imprezę, żeby później nie było niemiłego zaskoczenia. Co do odcieni to na wieczorne spotkanie możemy postawić na jakieś odważniejsze kolory z błyskiem. Ale, jeśli chcemy używać cieni, na co dzień, to sensowniej wybrać matowe, neutralne odcienie. Można postawić na beże i brązy, bo to najlepsze rozwiązanie. Jeśli wolimy mieć mocniej podkreślone oko, to możemy do tego dorzucić kreskę, ale nie ma, co wybierać niebieskich czy różowych cieni, chyba, że mamy wolny zawód i nikogo nie będzie drażnił nasz mocny makijaż oka.