Bądź modny!

Które ubrania są ciągle modne

moda
Niektórzy zastanawiają się jakie kolory były modne w tym roku i w jakich barwach powinniśmy nosić rzeczy w drugiej połowie roku. Otóż rok 2014 to przesyt neonów, ale możemy też spotkać pudrowe kolory świetnie się sprawdzają. Tak, więc modne kolory 2014 to można by rzec, każdy kolor poza klasyką, więc lepiej zrezygnować z czarnych, białych i szarych zachowawczych barw – w tym roku naprawdę możemy zaszaleć. Dziś nikogo nie dziwi połączenie zdawać by się mogło na pierwszy rzut oka, niepasujących odcieni.

moda
Autor: Rebel Forever
Źródło: Rebel Forever
Są osoby, które twierdzą, że dress code w korporacji nie pozwala im na szaleństwo w kolorystyce stroju, jednak prawda jest taka, że pomarańczowa koszula w zestawieniu z elegancką ołówkową czarną spódnicą na pewno nie będzie powodem problemów w pracy. Można też postawić na kolorową zieloną sukienkę o właściwej długości. Niektóre kolory sprawdzą się nawet w czasie służbowych spotkań wystarczy, że fason naszego stroju był klasyczny. Wiele osób nie chce rzucać się w oczy i stawia na mdłe odcienie jednego koloru, co sprawia, że dana osoba wygląda smutno i niezbyt ciekawie.

Jeżeli patrzy się na barwne plażowe zestawienia to oczywistością jest, że nie sprawdzą się one w biurze, jednak, jeśli znajdziemy kolorową sukienkę ze stójką, to zdecydowanie sprawdzi się ona w biurze. Panowie też mogą postawić na kolorowe koszule lub krawaty, by przełamać monotonię swoich strojów.

moda
Autor: Julita Davies
Źródło: www.wola.pl

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Stąd też na wystawach sklepowych widzimy różnego rodzaju wakacyjne stylizacje. Wszyscy doskonale wiemy, że lato rządzi się innymi prawami niż pozostałe pory roku. Latem można pobawić się kolorami i fasonami naszych ciuchów. Podgoda sprzyja krótszym spódniczkom i odkrywającym więcej ciała bluzkom. Mężczyźni też mogą w końcu zrezygnować z eleganckich butów na rzecz lżejszego obuwia. Poza tym mają możliwość porzucenia krawatów i rozpiąć guzik pod szyją. Wakacyjne stylizacje to luz, ale nie oznacza to wcale, że musza być one niechlujne.

Oryginalny dodatek będzie świetnym rozwiązaniem, jeżeli w pracy musimy nadal być w służbowym mundurku. Warto jest coś zmienić w swojej garderobie, bo wakacje uciekają bardzo szybko i za chwilę okaże się, że już nie wypada nosić różowej bluzki z odkrytymi plecami. Wakacyjne stylizacje pozwalają na łączenia, na które nie pozwolilibyśmy sobie w innych porach roku. Dobrze raz do roku zaszaleć i pokazać, że nie boimy się nieszablonowych połączeń.