Bądź modny!

Zadbane ciało

uroda
W perfekcyjnym świecie masz wystarczająco dużo czasu na odpoczynek i uprawianie sportu. Twój organizm, ciało funkcjonują i wyglądają idealnie. Jesteś kwintesencją kobiecości. Bajka? Cóż, często bywa, że tak… Złe samopoczucie z powodu dodatkowych kilogramów, zły stan skóry i… zły nastrój – to konsekwencje naszego zabiegania . Masz teraz dwie opcje: albo zaakceptować siebie, albo wziąć się do pracy nad sobą. To nierozsądne, każdego dnia myśleć o kilogramach. Należy w końcu podjąć jakaś decyzję!

endemologia:
Na ratunek przychodzą nam zabiegi kosmetyczne, a jednym z nich jest endermologia – zwana lipomasażem, o którym więcej możesz przeczytać tutaj. Jest to zabieg, który daje gwarancję redukcji tzw „skórki pomarańczowej” oraz zbędnych kilogramów. Lipomasaż cieszy się ogromnym powodzeniem wśród kobiet, a można z niego skorzystać w gabinetach kosmetycznych. Poprawia on ukrwienie tkanek a jednocześnie pozbywa się szkodliwych toksyn z organizmu. Panie powinna ucieszyć informacja, iż jest to zabieg bezkrwawy, bezbolesny, pewny i co istotne, bezpieczny.

W celu by nasze ciało prezentowało się jeszcze piękniej, jest szansa by całkowicie pozbyć się zbędnego owłosienia decydując się na zabieg epilacji laserowej. Depilację jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie w własnej łazience, jednak efekt gładkiej skóry nie utrzymuje się długo – po pewnym czasie włoski odrastają. Epilacja laserowa (o której poczytasz tutaj – ) ma taką przewagę, iż na stałe usuwa zbędne owłosienie występujące na ciele. Poddanie się zabiegowi epilacji, nie tylko pozwoli zrezygnować z maszynek, depilatorów czy kremów depilujących, ale polepszy wygląd naszej skóry, zagwarantuje odpowiednią higienę ciała, a co najważniejsze, zwiększy pewność siebie.

uroda
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

Obecnie, nadmierne owłosienie na kobiecym ciele stanowi problem kosmetyczny. Czasem wynika on z urody kobiety, czasem jest przejawem choroby. Tymczasem w obu tych sytuacjach nie jesteśmy zmuszone by męczyć się z tym przykrym problemem. Choć metoda ta do najtańszych nie należy, należy odłożyć fundusze na powrót do normalności. Zapomnijmy o krępujących kontaktach z innymi osobami – czasem tak niedużo trzeba by na nowo pokochać siebie i żyć pełnią życia!