Bądź modny!

Tag Archive: kurtka

kurtka

Zima nie musi być straszna – wystarczy odpowiednio się zabezpieczyć

zima w mieście
Zima to pora w roku przez jednych lubiana, przez innych niechciana. Przyczyną tej ostatniej sytuacji jest zwykle niska temperatura, zniechęcająca do przebywania na świeżym powietrzu. Ale zima nie taka straszna, jeżeli zadbamy o właściwy strój. A do wyboru mamy naprawdę szeroki asortyment. Bardzo ważna jest oczywiście właściwie dobrana kurtka bądź płaszcz zimowy. Kiedy temperatura nie jest bardzo zaniżona możemy zdecydować się chociażby na kamizelki puchowe, które dobrze wyglądają, a jednocześnie chronią nas przed utratą ciepła.

W jaki sposób wybrać dobrą kurtkę chroniącą przed deszczem, która będzie spełniać swoją rolę? Jakie parametry powinna mieć tego typu kurtka?

kurtka
Kto chociaż raz przemókł do suchej nitki, na pewno zdaje sobie sprawę, jak konieczna jest odpowiednia kurtka przeciwdeszczowa. Wiele z nich to doskonała bariera przed warunkami atmosferycznymi, tak bardzo, że mogą być stosowane w najgorszych warunkach. Nie zawsze jednakże niezbędna jest kurtka specjalistyczna, czyli przystosowana na ogromne mrozy.

Niejedno imię mody – sprawdź promocje

bielizna
Naszą wizytówkę cały czas nosimy przy sobie. To zdanie wskazuje na to, iż to my sami nią jesteśmy, albowiem to, co na siebie wkładamy, wskazuje pośrednio na to, kim jesteśmy oraz jacy jesteśmy. Jeśli w każdych okolicznościach chcemy prezentować się jak najlepiej, to nie czekajmy ani chwili dłużej oraz pomyślmy czy nasz teraźniejszy wizerunek jest warty chwalenia.

Dzianiny z wełny – ekologiczne tkaniny do wyrobu własnych tworów!

owca
W dzisiejszych czasach wszystko łatwiej da się zdobyć. Kiedyś problemem było zakup super materiałów, a obecnie jest ich pełno. Powinniśmy tylko wiedzieć, jakie materiały są nam przydatne. Dobrą opcją, szczególnie na zimniejsze pory roku jest dzianina wełniana. To bardzo dobra dzianina na bluzki na długi rękaw, albo na spódnice lub sukienki.

Jak skomponować kolekcję na zimę

zima
Rękawiczka rękawiczce nierówna. Nawet dawniej, gdy się pojedynkowano, to było lepiej zostać wezwanym na pojedynek przez bogatego notabla niż jakiegoś obdarciucha ze śmierdzącą rękawiczką. Obecnie także możemy wybierać spośród wielu różne rodzaje rękawiczek. Przykładowo na zimę możemy zakupić mitenki, rękawiczki długie czy jednopalczaste lub pięciopalczaste. W niniejszym artykule przyjrzymy się takim rękawiczkom, jak rękawiczki skórzane, rękawiczki sportowe i rękawiczki wełniane.

Fajne tuniki na zimowe i jesienne dni

tunika
Wszystkie panie posiadają w swojej garderobie bardzo wiele różnych ubrań. Ale czasem brak nam tuniki, która byłaby idealna na chłodniejszy czas. Dlatego dobrze pochodzić po sklepach i przejrzeć tuniki damskie może znajdzie się taka, która będzie nam pasowała. Dobrze mieć na jesień i zimę jakąś stylową tunikę. Tunika jest naprawdę świetnym rozwiązaniem, kiedy nie chce nam się za bardzo myśleć o tym, co dobrze się ubrać.