Bądź modny!

Listonoszki ze skóry oraz aktówki dla panów – co jest w tym sezonie modne

aktówka
Kiedy kobieta szuka torebki perfekcyjnej to należy wiedzieć, że to może jakiś czas potrwać. Panie uwielbiają piękne torebki i poszukują takiej, która będzie dla nich odpowiednia. Najczęściej z torebkami bywa tak jak z butami, jedna torebka, podobnie jak jedna para butów to zdecydowanie za mało. Tak, więc panie posiadają kilkanaście przeróżnych torebek. Ale bardzo często chcą mieć w swych kolekcjach skórzaną listonoszkę. Dlaczego listonoszki skórzane są jednym z częstych wyborów wielu pań? Otóż listonoszka jest praktyczną torebką, nie jest ani za duża ani również za mała. Dodatkowo pasuje do niemalże każdej stylizacji i co ważne, jeśli wybieramy właśnie skórzaną listonoszkę to mamy pewność, że będzie nam służyła przez długi czas. Dlatego jeżeli faktycznie zależy nam, żeby mieć torebkę uniwersalną, a w naszej szafie nie ma jeszcze listonoszki, to trzeba to zmienić. Postawmy na dobry materiał, bo wtedy zyskujemy pewność, że konkretna listonoszka będzie nam służyła dłużej niż jeden sezon. Przy okazji dzięki skórzanej listonoszce naprawdę będziemy zawsze wyglądać dobrze. Powinniśmy, więc również wybrać jakiś uniwersalny kolor.
torby
Źródło: pixabay.com

Pasujące każdemu mężczyźnie

Mężczyźni często nie pamiętają, że i dla nich powstały odpowiedniki damskich torebek. Są to aktówki męskie, których wielu panów nie posiada. Mężczyznom zdaje się, że jak włożą dokumenty do jakiejkolwiek teczki lub, co gorsza do jakiejś reklamówki, to wszystko będzie okej. Część mężczyzn wybiera plecakilub na torby na ramię. To wszystko prezentuje się albo niezbyt nieprofesjonalnie, albo zbyt szkolnie. Dlatego konkretna aktówka powinna być w garderoba każdego, prawdziwego mężczyzny, który chce być postrzegany na poważnie przez innych ludzi. Najlepiej przy kupowaniu aktówki męskiej kierować się jej wielkością oraz materiałem, z jakiego została wykonana. To istotne, żeby kupić porządną aktówkę. Poza tym najlepiej żeby była w kolorze czarnym.

Najprawdopodobniej na początku mężczyznom będzie się dziwnie chodziło z taką aktówką, ale z czasem się przyzwyczają i będą się zastanawiali jak do teraz mogli bez takiej aktówki chodzić do pracy. Ważne jest, żeby aktówka była zadbana. Jeśli zauważymy, że w którymś miejscu się wytarła, czy też pokazują się przy szyciu jakieś nitki, to albo dajemy ją do naprawy, jeśli jest taka możliwość, albo kupujemy nową. Znoszone aktówki nie prezentują się fajnie.