Bądź modny!

Tag Archive: manicure

manicure

Pomysły na jesienne paznokcie

Lakiery do paznokci, manicure
Lato powoli odchodzi. Noce w sierpniu robią się o wiele chłodniejsze. W ciągu dnia temperatura też zjeżdża co raz niżej. Oczywiście, bez wątpienia jeszcze przyjdą do nas upalne dni, ale będą to już tylko pożegnalne figle lata, które pomału będzie ustępowało pola złotej polskiej jesieni. A jest to niezwykła pora roku. Zwłaszcza początek jesieni potrafi zachwycić. Słoneczko jeszcze wówczas mocno świeci, a przyroda stroi się w królewskie odcienie: złoto i purpurę. W sadach dojrzewają słodkie jabłka i śliwki.

Ciekawe pomysły na jesienne paznokcie

images
Lato powoli odchodzi. Sierpniowe noce bywają dużo zimniejsze. W ciągu dnia temperatura też schodzi co raz niżej. Oczywiście, na pewno jeszcze zaskoczą nas gorące dni, ale będą to już jedynie ostatnie figle lata, które powoli zaczyna ustępować pola złotej polskiej jesieni. A jest to cudowna pora roku. Zwłaszcza początek jesieni potrafi zaskoczyć. Słońce jeszcze wówczas mocno świeci, a przyroda stroi się w królewskie odcienie: złoto i purpurę. Na drzewach dojrzewają piękne jabłka i śliwki.

Które trendy w modzie dla mężczyzn będą obowiązywały w roku 2014?

Moda męska na karnawał
Nie tylko panie kochają stroić się bez względu na okazję. Garderoby mężczyzn bywają znacznie lepiej zaopatrzone niż ich partnerek. Panowie, analogicznie jak kobiety bardzo o dbają o swój wizerunek. Kosmetyka, cykliczne wizyty u fryzjera i w siłowni wieńczą doskonale dobrane do stylu ciuchy. A jakie nowe trendy w modzie męskiej będą obowiązywały w tym roku? Na jakie sezony stworzyli już światowi dyktatorzy męskiej mody?

W jaki sposób można przełamać stereotypy na temat męskich wyborów czyli co może robić prawdziwy mężczyzna w gabinecie kosmetycznym.

Zabieg dla mężczyzny
O tym, że mężczyźni zupełnie inaczej będą dbać o swój wizerunek nie od dzisiaj się wie. I nie od dnia dzisiejszego w naszym społeczeństwie jest przekonanie, że pewne upiększające i pielęgnujące zabiegi raczej są przeznaczone dla pań. Dla niejednej osoby już tylko myśl o wizycie mężczyzny w gabinecie kosmetycznym będzie się wydawała śmieszna, a jeszcze bardziej udawanie się przez niego regularnie na różne zabiegi.

Jak prawidłowo przygotować ciało do opalania w solarium? Kilka sposobów, aby nie zrobić sobie krzywdy

solarium - łóżko
Wielu z nas czuje się lepiej, kiedy skóra złapie słońce i zrobi się bardziej brązowa. Oprócz tego, że zyskuje ładny odcień, po prostu nierzadko lubimy trochę się rozgrzać i czujemy się wtedy zdecydowanie lepiej. Co jednak oczywiste takie praktyki nie są umożliwiane przez cały czas, dlatego też korzystamy także z solarium. Ta metoda opalania nie jest uważana za najzdrowszą, jeżeli mimo to się na nią zdecydujemy, warto się mieć świadomość, jak bezpiecznie przygotować się do takiej wizyty praz jakich praktyk unikać, by nie zrobić sobie krzywdy.

Jakie style w modzie dla mężczyzn będą obowiązywały w tym roku?

Moda męska na karnawał
Nie tylko kobiety kochają stylowo się ubrać bez względu na okazję. Szafy mężczyzn często są okazalej zaopatrzone niż ich partnerek. Mężczyźni, tak jak i panie niezmiernie o siebie dbają. Manicure, regularne zmiany uczesania u fryzjera a także w klubach fitness koronują idealnie dobrane do stylu ciuchy. Jakie nowe trendy w modzie męskiej będą królowały w tym roku? Na które sezony przygotowali się już światowi dyktatorzy męskiej garderoby?

Męskie zakupy

Manekin
Nie tylko panie kochają stroić się bez względu na okazję. Kolekcje odzieży panów często są okazalej wyposażone niż pań. Mężczyźni, tak jak i panie niezmiernie o siebie dbają. Kosmetyka, cykliczne przycinanie włosów u fryzjera i w siłowni wieńczą doskonale dobrane do stylu ciuchy. Jakie nowiutkie trendy w modzie męskiej będą obowiązywały w tym roku? Na jakie sezony przygotowali się już światowi dyktatorzy męskiej garderoby?