Bądź modny!

Tag Archive: manicure

manicure

W jaki sposób można przełamać stereotypy na temat męskich wyborów czyli co może robić prawdziwy mężczyzna w gabinecie kosmetycznym.

Zabieg dla mężczyzny
O tym, że panowie całkowicie odmiennie będą dbać o swój wizerunek wiadomo nie od dzisiaj. I nie od dnia dzisiejszego w naszym społeczeństwie jest opinia, że pewne zabiegi upiększające i poprawiające urodę raczej są przeznaczone dla kobiet. Dla niejednej osoby już tylko myśl o wizycie mężczyzny w gabinecie kosmetycznym może się wydać nieco śmieszna, a jeszcze bardziej chodzenie przez niego systematycznie na różne zabiegi.

Jak prawidłowo przygotować ciało do opalania w solarium? Kilka sposobów, aby nie zrobić sobie krzywdy

solarium - łóżko
Wielu z nas czuje się lepiej, gdy skóra złapie słońce i stanie się bardziej brązowa. Oprócz tego, że zyska ładny odcień, po prostu często lubimy trochę się rozgrzać i czujemy się wówczas zdecydowanie lepiej. Jak jednak wiadomo takie praktyki nie są możliwe przez cały czas, w związku z czym korzystamy również z solarium. Ta metoda opalania nie jest uważana za najlepszą, jeśli pomimo to się na nią zdecydujemy, warto się wiedzieć, jak prawidłowo przygotować się do takiej wizyty praz czego unikać, by nie zrobić sobie krzywdy.

Jakie style w modzie dla mężczyzn będą obowiązywały w tym roku?

Moda męska na karnawał
Nie tylko kobiety kochają stylowo się ubrać bez względu na okazję. Szafy mężczyzn często są okazalej zaopatrzone niż ich partnerek. Mężczyźni, tak jak i panie niezmiernie o siebie dbają. Manicure, regularne zmiany uczesania u fryzjera a także w klubach fitness koronują idealnie dobrane do stylu ciuchy. Jakie nowe trendy w modzie męskiej będą królowały w tym roku? Na które sezony przygotowali się już światowi dyktatorzy męskiej garderoby?

Męskie zakupy

Manekin
Nie tylko panie kochają stroić się bez względu na okazję. Kolekcje odzieży panów często są okazalej wyposażone niż pań. Mężczyźni, tak jak i panie niezmiernie o siebie dbają. Kosmetyka, cykliczne przycinanie włosów u fryzjera i w siłowni wieńczą doskonale dobrane do stylu ciuchy. Jakie nowiutkie trendy w modzie męskiej będą obowiązywały w tym roku? Na jakie sezony przygotowali się już światowi dyktatorzy męskiej garderoby?

Które trendy w modzie dla mężczyzn będą obowiązywały w roku 2014?

Moda męska na karnawał
Nie tylko kobiety kochają stylowo się ubrać na każdą okazję. Garderoby mężczyzn bywają znacznie lepiej zaopatrzone niż ich partnerek. Mężczyźni, analogicznie jak kobiety bardzo o siebie dbają. Kosmetyka, regularne zmiany uczesania u fryzjera i w klubach fitness wieńczą idealnie dobrane do swojego stylu ubrania. Jakie nowiutkie trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na które sezony wymyślili światowi dyktatorzy męskiej garderoby?

Pomysły na jesienne paznokcie

Lakiery do paznokci, manicure
Lato pomału się kończy. Noce w sierpniu stają się dużo zimniejsze. W ciągu dnia temperatura też schodzi co raz niżej. Oczywiście, z pewnością jeszcze zagoszczą u nas gorące dni, ale będą to już jedynie ostatnie wybryki lata, które powoli zaczyna ustępować miejsca złotej polskiej jesieni. A jest to przepiękna pora roku. Zwłaszcza wrzesień i październik potrafią zaskoczyć. Słoneczko jeszcze wtedy porządnie świeci, a natura stroi się w królewskie odcienie: złoto i purpurę. Na drzewach dojrzewają piękne jabłka i śliwki.

Ciekawe pomysły na jesienne paznokcie

images
Lato pomału odchodzi. Noce w sierpniu stają się o wiele chłodniejsze. W przeciągu dnia temperatura również zjeżdża co raz niżej. Oczywiście, z pewnością jeszcze zaskoczą nas upalne dni, ale będą to już jedynie ostatnie podrygi lata, które pomału zaczyna ustępować pola złotej polskiej jesieni. A bywa to niezwykła pora roku. Zwłaszcza początek jesieni potrafi zaskoczyć. Słońce jeszcze wówczas mocno świeci, a przyroda stroi się w królewskie odcienie: złoto i purpurę. Na drzewach dojrzewają dorodne jabłka i śliwki.