Bądź modny!

Markowe produkty gwarancją wysokiej jakości

converse
Spotkać się można w społeczeństwie ze zdaniem, że kupowanie markowych rzeczy jest bez sensu, skoro można znaleźć mniej kosztowne, równie ładne i różniące się tylko „metką”. Oczywiście tak nie jest. Oryginalne rzeczy fakt, kosztują więcej, ale płacimy za wysoką jakość, najlepsze wykonanie, a nie za nazwę na metce.

Przede wszystkim jakość

Oczywiście, zawsze znajdą się ludzie, których nigdy nie uda się przekonać do markowych produktów. A przecież to oczywiste, że zakup oryginalnego produktu zwyczajnie jest bardziej opłacalne. Najprostszy przykład – trampki. Convers All Star kosztują sporo i oczywiście można mieć dziesięć tańszych, lecz kupując markowe buty mamy gwarancję, że nie rozpadną się po kilku tygodniach czy przy pierwszym deszczu. Te buty trzymają fason, nie rozczłapują się i zrobione są z materiałów lepszej jakości. Ponadto nie wychodzą z mody, więc możemy w nich chodzić przez kilka sezonów. Oczywiście, można w każdym miesiącu kupować jakieś tanie trampki i nie będzie nam szkoda, gdy się rozpadną, ale jeśli pomyślimy i policzymy, zauważymy, że wydajemy więcej przy takim podejściu.

moda
Autor: Alpha
Źródło: http://www.flickr.com

Podobnie jest, jeśli idzie o ubrania. Kiedy decydujemy się kupować ubrania znanych marek, na przykład Calvin Klein, mamy pewność, że materiały nie rozerwą się w praniu, że będziemy mogli tym ciuchem cieszyć się dłużej. naturalnie moda jest zmienna, ale kiedy kupimy coś w stylu klasycznym, na pewno ponosimy to ubranie przez kilka sezonów. Naturalnie uważać musimy na produkty nieoryginalne. To niestety plaga i czasem nawet w dobrych sklepach można znaleźć nieoryginalne ubrania.

Nie tylko ubrania

Jakość idzie za marką nie tylko kiedy chodzi o ubrania czy buty albo akcesoria. To samo jest również w innych dziedzinach. Akcesoria domowe, elektroniczne gadżety, nawet armatura łazienkowa – wszystkie tego rodzaju przedmioty lepiej zdecydowanie kupować w autoryzowanych miejscach i wybierać dobre, znane marki. Jeżeli kupujemy na przykład umywalkę Roca Gap mamy gwarancję, że została wykonana z najwyższą starannością, ze świetnych materiałów. Ta umywalka nie popęka, gdy przypadkiem coś do niej upuścimy, nie porysuje się po kilku miesiącach używania i będzie po prostu ozdobą. Powinniśmy kupować markowe produkty, bo ich jakość jest po prostu lepsza – wysoka jakość, korzystne ceny.