Bądź modny!

Tag Archive: medycyna estetyczna

medycyna estetyczna

Spore doświadczenie lekarzy specjalistów – medycyna estetyczna

Piękna sylwetka na lato
Duże znaczenie teraz ma to, jak wyglądamy, chociaż wielu się z tym nie zgadza. Warto jednak zrobić coś dla siebie i zadbać o to, by wyglądać i czuć się znakomicie. Ma to znaczący wpływ na całą resztę, czyli na inne dziedziny życiowe. Znacznie łatwiej odnaleźć się wtedy w pracy, w szkole czy w życiu osobistym. Medycyna estetyczna to jeden z działów medycyny ogólnej. Jej rozwój ma na celu zagwarantowanie świetnego standardu życia osób zdrowych. Polega na prowadzeniu różnych działań zapobiegawczych, jakie zapobiegają starzeniu się.

Jaka jest aktualna oferta centrum dermatologii?

ABC zabiegów wolumetrycznych
Teraźniejsza kultura wielce dużą uwagę przywiązuje do piękna i młodości. Pomału w zapomnienie odchodzi ideał wiekowego człowieka jako zenitu jego rozwoju. Na nieszczęście współcześnie bardziej liczy się wygląd zewnętrzny niż to co człek do przekazania. Cóż, takie czasy nadeszły. Najlepiej ilustrują to dane makroekonomiczne. Rynek kosmetyczny w naszej ojczyźnie to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijający się segmentów gospodarki. W roku 2012 uzyskał on 2% skok (do 20 mld złotych).

W harmonii z urodą

Dopasuj zabieg do kondycji skóry i wieku
W idealnym świecie posiadasz dostatecznie dużo czasu na odpoczynek i wizyty w siłowni. Twoje ciało prezentuje się perfekcyjnie. Cieszysz się ze swojej kobiecości.Marzenia? Cóż, nierzadko okazuje się, że tak…
A przecież dobry wygląd to nie tylko sprawa ciała, lecz i duszy. W związku z tym warto pomyśleć o sobie.Przyszło nam żyć w kulcie młodości, i dlatego każdy z nas pragnie mieć wciąż „naście” lat. Służy to nie tylko ogólnej satysfakcji, ale także zdobyciu lepiej płatnej pracy, utrzymaniu stanowiska czy kontaktów towarzyskich.Wspaniałe rezultaty w odmładzaniu twarzy i ciała, zapewnia nam w dzisiejszych czasach medycyna estetyczna. Zabiegi, które opierają się na poprawie gęstości skóry, to dla wielu spełnienie marzeń. Nie dość, że przywracają pacjentom młody wygląd, to dodatkowo chronią ich przed wcześniejszym starzeniem.

Ostempluj swoje zmarszczki

peeling
Spowolnić proces starzenia się skóry wokół tak delikatnych obszarów, jak oczy czy usta to prawdziwe wyzwanie dla specjalistów medycyny estetycznej. Centrum WellDerm jako pierwsze w Polsce wprowadziło zabieg „stemplowania”, który bezinwazyjnie i skutecznie wygładza zmarszczki. Rewitalizacja twarzy w kilka zabiegów!

Wielofunkcyjność laserów

Laser na nieestetyczne blizny
Nowoczesna technika gwarantuje człowiekowi naprawdę bardzo sporo możliwości. Dzięki dostępnym obecnie narzędziom ludzie mają możliwość w kilka chwil wykonać pracę, jaka jeszcze do niedawna była niemożliwa albo zajmowała zdecydowanie więcej czasu oraz wymagała znaczących nakładów pracy i pieniędzy. Przykładem narzędzia, które ma szerokie zastosowanie jest chociażby laser.

Redukcja cellulitu będzie skrajnie bezpieczna

pośladki bez cellulitu
Czy ciekawi nas redukcja cellulitu?

Dzisiejszy kult ciała powoduje, że niesamowicie ostro spoglądamy na to jak się prezentujemy oraz każda niewielka nierówność urasta do ogromnej wady. Przez to również znacznie więcej pań stara się dowiedzieć na czym polega redukcja cellulitu oraz czy okazuje się być ona tak bezpieczna jak się o tym opowiada. Rzeczywiście poczują się uspokojone w chwili jeśli dowiedzą się, że zabieg ten jest całkowicie bezpieczny, a co więcej rezultaty jakie dzięki niemu otrzymamy przejdą nasze największe marzenia.