Bądź modny!

Tag Archive: medycyna estetyczna

medycyna estetyczna

Menu dopasowane do potrzeb

Zdrowa, czyli jaka dieta?
Niskocholesterolowa, niskobiałkowa, bogato resztkowa… – rodzaje diet można wymieniać bez końca. Co wybrać? Konsultacja dietetyczna to spotkanie z dietetykiem, który dobierze odpowiednią dietę do indywidualnych potrzeb. Tylko tak można działać skutecznie i cieszyć z satysfakcjonujących efektów. Zrzucić zbędne kilogramy – to podstawowy cel, który przyświeca większości osób decydujących się na dietę.

Jakie możliwości daje medycyna estetyczna – aby dowiedzieć się więcej przeczytaj artykuł

medycyna estetyczna
„Nie stać mnie”, „Na taki luksus mogą sobie pozwolić jedynie gwiazdy”, „Nie chcę po zabiegu wyglądać nienaturalnie”. Oto najczęściej słyszane mity, które mówią o zabiegach medycyny estetycznej. I chociaż zainteresowanie zabiegami systematycznie wzrasta, medycyna estetyczna wciąż nie może się wyswobodzić od związanych z nią nieprawdziwych wyobrażeń.

Wrocław i Warszawa – innymi słowy gabinety medycyny estetycznej

Kobieta spoglądająca w lusterko
Stosownie z definicją, medycyna estetyczna trudzi się głównie profilaktyką starzenia się cery oraz reorganizacjami mającymi odtworzyć stan sprzed tegoż procesu. Myśląc ogólnie, poprzez malutkie, nieinwazyjne zabiegi ma odmłodzić naszą skórę, pozbyć się zmarszczek, czy polepszyć drobne wady estetyczne, które ingerują negatywnie na naszą samoocenę – szramy, zapadnięte policzki, za małe piersi, itp.

Zabiegi chirurgii estetycznej – czy to odpowiedni pomysł? A może korzystniej zainwestować w pielęgnację naturalną?

serum

Każda pani chce prezentować się pięknie. Podobać się zarówno sobie, jak też innym osobom. Wielokrotnie jednak taki efekt wymaga mrowia włożonej pracy, wysiłku. Również jeżeli konkretna osoba naturalnie jest ładna, to i tak za każdym razem znajdzie się coś, nad czym można popracować, co można skorygować. Większość ludzi ma pewne kompleksy, coś, co w ich wyglądzie szczególnie spędza im sen z powiek.

Medycyna estetyczna niejednej z nas pozwoli na nowo poczuć się atrakcyjną!

Uśmiechnięta kobieta
Na przestrzeni wieków ideały piękna ulegały silnym zmianom. Aktualnie za piękne i atrakcyjne uważane są te przedstawicielki płci pięknej, które mogą pochwalić się idealnie gładką twarzą , na której nie ma zmarszczek i malutkich choćby zmian. Niestety, upływający czas, życie w stresie i ogromne tempo życia życia odciskają na twarzy ślad, którego nie da się nie zauważyć.

Wypełnianie zmarszczek Lubliniec, lipoliza iniekcyjna – zabiegi medycyny estetycznej, które wykonuje bardzo duża liczba pań a także mężczyzn.

zmarszczki
Człowiek od zarania dziejów absorbował i ciekawił się swoim wyglądem. Jednostki od wieków dbali o własny wygląd, starali się wyglądać jak najlepiej zależnie i właściwie do okoliczności, w której byli. Wygląd był znacznikiem statusu społecznego konkretnego obywatela. Troska o wygląd zachowała się w ludziach po dzień obecny.

Ostempluj swoje zmarszczki

peeling
Spowolnić proces starzenia się skóry wokół tak delikatnych obszarów, jak oczy czy usta to prawdziwe wyzwanie dla specjalistów medycyny estetycznej. Centrum WellDerm jako pierwsze w Polsce wprowadziło zabieg „stemplowania”, który bezinwazyjnie i skutecznie wygładza zmarszczki. Rewitalizacja twarzy w kilka zabiegów!

Botoksem w zmarszczki mimiczne

Psychoterapia grupowa – w grupie siła!
Co roku w USA decyduje się na ten zabieg 2,5 miliona kobiet. Do Amerykanek trochę nam brakuje, jednak i u nas grono jego fanek stale się powiększa. O czym mowa? O botoksie, który ze zmarszczkami daje sobie radę, jak żelazko z pogniecionymi ciuchami. Zastanów się nad tym teraz i błyszcz niczym fajerwerki w sylwestrową noc! Botoks to jedna z najbardziej znanych i najbardziej bezpiecznych metod wygładzania zmarszczek. W badaniu pracowni TNS OBOP ,,Polka i medycyna estetyczna” do stosowania toksyny botulinowej przyznało się 13% Polek. Zabieg znalazł się w trójce najbardziej pożądanych. Po peelingach i zabiegach depigmentacyjnych wskazało go 23% respondentek. Zwolenników botoksu przybywa zwłaszcza zimą. Z prostego powodu – każda kobieta chce ładnie wyglądać w sylwestrową noc i podczas karnawału.