Bądź modny!

Medycyna estetyczna w gabinecie

dermatologia, skóra
Wellderm to niezwykłe Centrum oferujące bardzo szeroki zakres zabiegów z dziedzin: medycyna estetyczna, dermatologia estetyczna czy dermatochirurgia. Nie licząc tych zabiegów w ofercie Wellderm znajduje się obszerna oferta zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Mezoterapia bezigłowa pozwala w krótkim czasie i bezboleśnie przekazać skórze niezbędnych składników odżywczych. Do tego celu wykorzystywane jest zjawisko elektroporacji, polegające na zwiększeniu przepuszczalności błon komórkowych. W skutek tego substancje aktywne mogą być bez trudu i szybko dostarczone w głąb skóry.

dermatologia, zabiegi estetyczne

Depilacja laserowa
Depilacja laserowa to bardzo skuteczna metoda trwałego likwidowania owłosienia. Za pośrednictwem innowacyjnej technologii IPL zabiegjest błyskawiczny i całkowicie bezbolesny – zabieg jest wyjątkowo skuteczny.

Odmładzanie
Starzenie skóry pojawia się, gdy pod wpływem czynników zewnętrznych i wewnętrznych dochodzi do zmian w strukturze skóry. Stopniowo znikają włókna elastyny i kolagenu, natomiast w tkankach spada zawartość substancji nawilżających. Dlatego skóra traci sprężystość i jędrność, pojawiają się kolejne zmarszczki. Procesu starzenia nie da się całkowicie wstrzymać, niemniej jednak za pośrednictwem odpowiednich zabiegów medycyny estetycznej można w dużym stopniu zahamować i zmniejszyć jego przebieg.

Kwas – tutaj – hialuronowy
Kwas ten razem z włóknami elastyny i kolagenu – decyduje np: o gładkości skóry. Dzięki swoim właściwościom kwas pozwala utrzymać poprawny stopień nawilżenia . Cząsteczki kwasu hialuronowego pełnią ponadto funkcję nośnika, umożliwiając przewóz substancji. Wraz z upływem czasu jego działanie maleje, co w rezultacie doprowadza do pojawienia się zmarszczki. Ten proces można zahamować i odwrócić stosując kwas hialuronowy.

Makijaż trwały
Pozwala uwydatnić naturalne piękno . Podkreśla zalety urody i tuszuje jej niedociągnięcia. Dzięki makijażowi nawet zaraz po przebudzeniu twarz jest świeża a uroda ( Sprawdź Teraz) subtelnie podkreślona. Gruntownie zastępuje codzienny makijaż. Perfekcyjny makijaż permanentny dostosowuje się barwą i wyrazem do urody tak, by stanowił idealne dopełnienie.

To tylko wybrane zabiegi jakie oferuje Wellderm, wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenie strony