Bądź modny!

Męskie trendy na jesień

Jesienna kolekcja House
Pewne znane nam porzekadło głosi, że to nie okrycie zdobi człowieka. Oczywiście, w pewnym sensie nie sposób nie zgodzić się z tą wciąż aktualną prawdą. Jednak trafny wygląd, zwłaszcza w obecnej, jesiennej porze może wywołać poważny wzrost pewności siebie i również naszej atrakcyjności. Co intrygujące, o swój wygląd coraz chętniej dbają ku zadowoleniu kobiet dbają mężczyźni.

Autor: Calamara
Trzeba niemniej przyznać, że zdolność właściwego dobrania ubioru do pory jesiennej wymaga istotnej wiedzy oraz sporej dawki kreatywności, zwłaszcza jeśli mowa o modzie męskiej. Niemniej jednak, już kilka sprytnych trików może sprawić, że dzięki dostosowaniu modnych ubrań istotnie zdobędziemy na ogładzie.

Co wobec tego powinni zakładać mężczyźni w czasie jesiennym, by być atrakcyjnymi? Naczelnym i nieodzownym elementem odzieży męskiej (zobacz co warto kupić: najbardziej trendy odzież męska), który nie wymaga dużych nakładów pieniężnych jest szalik. Z jednej strony pełni on funkcję praktyczną – w zimne dni stanowi wyborne zabezpieczenie przed niską temperaturą, która dominuje na zewnątrz, a z drugiej strony podkreśla nasz temperament. Jego kolorystyka powinna być zbliżona do kolorystyki elementów ubrania wierzchniego. Odcień tymczasem powinien być jaśniejszy, tak aby w sposób odróżniał się od innych części naszej garderoby.

Jesienią koniecznie także musimy również zainwestować pieniądze w męski kardigan (tu przeczytasz więcej: kardigany na jesień) i modny płaszcz. Jest to obowiązkowy element szafy każdego autentycznego mężczyzny. Perfekcyjnie nadaje się on również na dni chłodniejsze, kiedy to temperatura na polu nas nie pieści, jak i w dni cieplejsze. Odcień zakupionego przez nas płaszcza powinien być zdecydowanie ciemny, niemalże czarny, aczkolwiek odcienie popielate także cieszą się sporym zainteresowaniem mężczyzn w tym sezonie. Niezaprzeczalnie wprawdzie musimy zatroszczyć się by płaszcz miał stosowne wcięcia w talii, co wydatnie zaznaczy własną sylwetkę.
Koniecznym elementem naszego codziennego ubioru są podobnie obuwie. W czasie jesiennym mężczyznom wyraźnie faworyzujemy sztyblety oraz botki męskie. Nadają one stylu oraz kreują niepowtarzalny, spersonalizowany styl, którego niestety tak często im brakuje.