Bądź modny!

Męskie zakupy

Manekin
Moda to, wbrew powszechnej opinii, zainteresowanie nie tylko pań. Także panowie zwracają olbrzymią uwagę na to, co na siebie zakładają. Stąd też w popularnych czasopismach i w sieci można znaleźć co raz więcej porad, które pozawalają mężczyznom poznać typy sylwetek męskich i wybrać właściwy strój.

Zgodnie z propozycjami cenionych na całym świecie dyktatorów stylu można szaleć do woli. Łączymy wszystko, także cętki, pasy, printy, a nawet kwiaty oraz malarskie desenie.

Moda męska
Źródło: http://pixabay.com

Niemniej jednak są i dobrze działają domy mody męskiej. Moda dla mężczyzn jest również prezentowana na wybiegach, ale często akurat tam pokazywane są elementy odzieży raczej nietypowe i niefunkcjonalne. Moda męska (tutaj nasze propozycje dla mężczyzn: Dla Mężczyzny Reebok od Ceneo) jest tematem fascynującym i interesującym.

Określenie swojego rodzaju sylwetki jest w zasadzie kluczem do powodzenia. Jeżeli znajdziemy swoje zalety oraz wady, będziemy w stanie lepiej działać na tym polu. Jeżeli trudno jest samemu określić swój typ figury, powinniśmy poprosić o pomoc dobrego kumpla. A jeżeli boimy się reakcji przyjaciół na nasz kłopot, najlepiej zwrócić się do swojej najdroższej. W ostateczności, możemy udać się do doświadczonego stylisty, który nie tylko określi nasz typ figury, ale dobierze też odpowiednie odcienie do naszej karnacji.

W projektach na 2014 rok dobrze widać powrót mody z lat 90. Bluzy z kapturem i bomber jacket plus eleganckie spodnie bądź elegancka marynarka są prawdziwym hitem. Gdy jeszcze trwa zima, nie zapominajmy o ciepłym szaliku, rękawiczkach (Rękawiczki Puma – oraz czapce.