Bądź modny!

Metody na nieskazitelną skórę twarzy i szyi

dbanie o skórę
Każdy pragnie mieć ładną, równą cerę i wyglądać wspaniale. Takie potencjały przynosi nam współczesna medycyna estetyczna. Oczyszczanie skóry jest nadzwyczaj znaczącym zabiegiem pielęgnacyjnym i pełni wiele ról.

piękna cera
Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

W codziennym pielęgnowaniu używa się delikatne metody oczyszczania. Natomiast przed wieloetapowymi intensywnymi sposobami kosmetycznymi cera wymaga bardziej skutecznych i głębszych zabiegów. Jednym z nich jest mikrodermabrazja, która funkcjonuje na zasadzie peelingu mechanicznego. Nie tylko efektywnie oczyszcza skórę, ale także pobudza przebiegi regeneracyjne. Mechaniczny peeling czyli mikrodermabrazja Warszawa to jeden z zazwyczaj praktykowanych zabiegów na twarz. Zabieg ów zaplanowany jest dla wszelkich osób, które pragną uporać się z trądzikiem, zaskórnikami, przebarwieniami, skazami, deficytem kolagenu, przejawami zmęczenia, płytkimi zmarszczkami. Na mikrodermabrazję winny decydować się również osoby, które nie mają kłopotów ze skórą, a jedynie chcą aktywować krążenie, odświeżyć skórę twarzy. Mikrodermabrazja to także strategia walki z rozstępami i cellulitem.Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym to jeden z owych zabiegów odmładzających, w którym stosuje się substancję pobraną z układu pacjenta . Metoda ta jest na wskroś bezpieczna, bez niebezpieczeństwa nietolerancyjności, alergii bądź innych reakcji immunologicznych. Miksturę serwuje się sposobem iniekcji w miejscu nakłucia, ustrój otrzymuje sygnał do zainicjowania naprawy danego zakresu na takiej samej regule, jak podczas zadraśnięcia.

Aktywne trombocyty zawarte w osoczu emitują ważne dla regeneracji komórek skóry elementy wzrostu, jakie budzą namnażanie i rośnięcie komórek naskórka, budzą syntezę macierzy międzykomórkowej, rozbudzają mikro krążenie, oraz regenerują fibroblasty do produkcji kolagenu. Postępowania te wiodą do odnawiania i odmładzania cery. Mezoterapia jest zazwyczaj używanym zabiegiem w medycynie estetycznej, polegającym na przekazaniu do skóry właściwej substratów odżywczych, leczniczych i odnawiających, przez co uzyskuje się świetne modelowanie twarzy (więcej informacji).