Bądź modny!

Misja: zatrzymać młodość!

Serum z kwasem hialuronowym
Kto z ludzi nie chciałby być wiecznie w swym najlepszym wieku? Ta mocna chęć utrwalenia młodości fascynuje ludzkość od wielu stuleci. Ludzie od wielu wieków już wiedzą, że jednym z najistotniejszych źródeł piękna jest kwas hialuronowy. To dzięki jego tajemniczym właściwościom skóra będzie dłużej napięta i odżywiona.

Serum z kwasem hialuronowym
Źródło: www.nantes.pl

A w ostatnich latach posuwanie się w latach usiłują powstrzymać ludzie nauki. Od momentu rozkodowania człowieczego genomu trwa nieustanna batalia badaczy, by spróbować odkryć i spowolnić lub zamrozić procesy destrukcji komórek. To niełatwe zmagania, bo ludzki mózg, nawet z potężnymi procesorami i innymi maszynami, ciągle mało pojmuje złożoność „projektu ludzkiego”. Lecz jakieś bitwy w tej wojnie są już wygrane, niektóre geny rozszyfrowane, pewne procesy zbadane. Jest jedna branża, w jakiej wyniki mamy możliwość zobaczyć na własne oczy. W kosmetykach szansa na powodzenie. Obecnie do każdej części ciała kupisz inny preparat – inny krem pod oczy użyjesz, a zupełnie inny krem do rąk. Do tego cała gama jeszcze wielorakich zastosowań.

Szczególnie niewiastom zależy na utrzymaniu jak najdłużej młodego wyglądu. krem pod oczy, krem do rąk, krem przeciwzmarszczkowy, krem antycellulitowy – coraz to kolejne i efektywniej działające arsenały walki z postępującym starzeniem. Do bitwy zatrudniono różnorakie kwiaty, kwasy (kwas hialuronowy), olejki i formuły. Walka o dobry wygląd trwa nie tylko w kosmetykach do twarzy. To również produkty do włosów czy też pasy do zębów. Tutaj coraz bardziej znana staje się lecznicza pasta do zębów, która wybiela. krem – sprawdź informacje na stronie – krem lokikoki.pl

Źródło: NANTES