Bądź modny!

Tag Archive: moda

moda

Modni panowie

Manekin
Odzieży dla mężczyzn zwykle poświęca się znacznie mniej uwagi niż damskiej. Nie znaczy to jednak, że panowie nie powinni zwracać uwagi na to, w co się ubierają. Wynika to w pewnym stopniu z faktu, że ubiór dla panów jest bardziej uniwersalny od damskiego. Na przykład na wszelkiego rodzaju uroczystości mężczyzna może założyć garnitur i będzie to pożądany typ stroju. Panie natomiast na każdą okazję mogą mieć inną kreację.

„Nie mam w co się ubrać” – problem każdej kobiety!

images
Wiele z nas wielokrotnie stojąc przed garderobą myślała sobie „Nie mam co na siebie włożyć”. Pomimo tego, że na wieszakach sukienki, żakiety, sukienki wieczorowe, tuniki i mnóstwo innych strojów. moda ewoluuje często i warto za nią nadążać. Nie musi to oznaczać wymiany całej garderoby co sezon, ale parę strojów, które zawsze są modne i mogą stanowić znakomitą bazę stylizacji należy posiadać.

Kosmetyki bez których nie da się żyć

images
Nad koniecznością posiadania kosmetyków nie trzeba dyskutować – to oczywiste, że nie można bez nich funkcjonować. Kobiety z reguły posiadają swoje ulubione kremy, z którymi z reguły się nie rozstają. Jakie kosmetyki pielęgnacyjne są paniom konieczne do życia?

Dlaczego dżinsy zdobyły tak wielką popularność

dżinsy
Jeans to uniwersalny materiał, z którego wykonane są przede wszystkim spodnie i kurtki. Chociaż jest to gruba tkanina wyjątkowo gruba, nosi się ją bardzo komfortowo. Para jeansów to niezastąpiony element zarówno damskiej, jak i męskiej szafy. Z typowego dżinsu szyje się przede wszystkim spodnie, ale także inne elementy ubrania, na przykład kurtki, luźne bluzy, młodzieżowe koszule, czapki bejsbolówki. Chociaż trendy ulegają zmianie co roku, to markowe spodnie zawsze są na topie. Niekwestionowaną kolebką jeansów są Stany Zjednoczone.

Dużo sklepów sprzedaje gustowne aktówki damskie oraz portfele damskie skórzane

torebki
Nie da się ukryć, że dla dzisiejszych pań moda ma niesłychanie duże znaczenie. Wypływa to z ich natury i chęci wyglądania ładnie. Szukają więc coraz ciekawszych ubrań, przyciągających spojrzenia dodatków i szczególnie swojego stylu. Wskazane jest aby natomiast zaobserwować, iż w dużej części skupiają się one na jakości kupowanych przez siebie ubrań. Przeważa aktualnie tendencja na rozsądne zakupy, stąd dużo kobiet woli sobie kupić mniej rzeczy, ale za to bardzo dobrze wykonanych.

W jaki sposób kompletować stylizację?

Wiadomo, iż nie szata zdobi człowieka, trzeba pomimo to niekiedy puścić wodze wyobraźni i wybrać w wędrówkę w świat mody. Teraz każda osoba może pójść do pobliskiej galerii handlowej i kupić takie ubrania, jakie tylko zapragnie. Także Internet jest miejscem, w gdzie dobrze poszukać. Większość firm zezwala na odesłanie artykułu w okresie do dwóch tygodni od otrzymania przesyłki pocztowej, więc nie trzeba przejmować się, kiedy ubranie okaże się w złym rozmiarze, bądź po prostu nie będzie się podobać. Nie warto więc przejmować się ryzykiem przy nabywaniu upragnionej sukienki lub tuniki. Dzisiejszy świat mody wydaje się być wypełniony możliwościami, wskutek czego każda osoba może dobrać taki ubiór, jaki tylko zapragnie.

Top secret, czyli płaszcze na każdą okazję

kurtki i płaszcze
Zgodzie z trendami wiosna 2013 sklep top secret stawia na elegancję z pazurem. Jeżeli poszukujemy standardowych strojów w nieco świeższym wydaniu, płaszcze top secret są dobrym wyborem. Jak samo logo marki sugeruje, proponowane stylizacje są idealne do zadań specjalnych. Płaszcz nie musi być pospolity, co więcej kreatorzy nie wykorzystują banalnych rozwiązań projektując kilka bliźniaczych krojów. Każdy model odwołuje się do innego trendu, co pozwala dobrać płaszcz do własnego stylu.