Bądź modny!

Moda biznesowa nie musi być pospolita

Sukienki na wesele
Sklep top secret na sezon wiosenno-letni 2013, w swojej ofercie przygotował kolekcję sukienek nadających się na praktycznie każdą sytuację. Jest to propozycja dla kobiet ceniących szyk we współczesnym wydaniu. Dzięki zastosowaniu prostych krojów, każdy model sprawdzi się równie dobrze w biurze jak też sferze osobistej. Sukienki top secret są przy tym niezwykle kobiece i urocze. Klasyka linii została urozmaicona kolorem, więc zdecydowanie nie można na ich temat powiedzieć jest to, że są nieciekawe.

Sklep Top Secret na wiosnę 2013, w aktualnej ofercie przygotował kolekcję princesek odpowiednich na praktycznie każdą okazję. Jest to propozycja dla kobiet ceniących szyk w nowoczesnym wydaniu. Za pomocą wykorzystania klasycznych wykrojów, każdy z modeli sprawdzi się równie dobrze w biznesie jak też sytuacjach prywatnych. Sukienki top secret są ponadto nadzwyczajnie kobiece i urocze. Klasyka linii została przełamana barwą, więc ostatnią rzeczą jaką można na ich temat powiedzieć jest to, że są nudne.

W większej części wzorów zrezygnowano z zabawy nadrukiem, na rzecz intensywnej barwy. Znajdziemy wśród aktualnych propozycji bardzo modną w tym roku miętę, różne odmiany musztardowego, amarantu, granatu a nawet zieleni. Sklep top secret również podjął wyzwanie światowych domów mody wprowadzając w części kolekcji motywy geometryczne lub baskinkę, co dla amatorek ekstrawagancji oraz najświeższych nowinek wydaje się być miłą niespodzianką. Pomimo niestandardowych połączeń barw, każda z wiosennych sukienek posiada stosowną długość i rewelacyjnie nadaje się do ubrania biznesowego. Tutaj dochodzi oczywiście już kwestia akcesoriów. Jeżeli do sukienki w zdecydowanym kolorze dobierzemy łagodzące ją akcesoria, bardzo dobrze sprawdzi się w biurze, a kiedy podkreślimy kolor barwą kontrastującą, będzie rewelacyjnym wyborem na miły wieczór.

Suknia ślubna z sieciówki: sukienka
Autor: abcslubu.pl 
Źródło: abcslubu.pl

Oczywiście w tym roku w ofercie nie zabrakło również strojów klasycznych. Dla kobiet preferujących tradycyjną modę biurową, niektóre modele pojawiły się w odcieniach czerni, beżu oraz szarości. Proponowane w tym roku kroje, świetnie dopasują się do dowolnej figury. Swobodnie wśród nich możemy wybrać między luźniejszymi i obcisłymi, zaznaczającymi wcięcie w talii czy tuszującymi delikatne mankamenty.

Zatem sukienki top secret to świetny pomysł dla każdego. Zarówno dla preferujących klasykę, jak też dla kobiet wybierających nowoczesne rozwiązania. Uniwersalne zastosowanie sukienek świetnie będzie sprawdzać się w płaszczyźnie prywatnej, jak też w formalnych sytuacjach w pracy. A także powinno się wspomnieć o tym, co jest najbardziej istotne – różnorodność dostępnych barw ułatwi pozostanie sobą w dowolnej z możliwych sytuacji, zatem myśl przewodnia firmy top secret zakończyła się powodzeniem.

Źródło: domodi