Bądź modny!

Moda na włoskie ciuchy, obuwie i galanterię jest wciąż aktualna

Zakolanówki Gatta
O tym, iż moda pochodząca z Włoch jest bardzo rozpropagowana w Polsce dowodzić może fakt, że na półkach sklepowych nie brakuje odzieży wychodzącej od różnych projektantów pochodzących z Półwyspu Apenińskiego.
Jedną z marek, która u nas cieszy się dużym zainteresowaniem jest bez wątpienia Terranova. Jest to firma, której początki datowane są na 61 rok, chociaż w zasadzie firma na dobre zaczęła docierać do świadomości klientów dopiero w 1988 roku. Na początku swojej działalności Terranova działała głównie na rynku odzieżowym Europy Zachodniej a także w USA.

Obecnie jednak dostrzega się znaczny wzrost zainteresowania na obszarze Europy Wschodniej, która niesie w sobie bardzo duży potencjał. Znacznie korzysta na tym też Polska, w której przybywa butików, które mają w sprzedaży odzież tejże włoskiej firmy. Na samym początku Terranova (na tej stronie: ) była firmą, która była dedykowana jedynie dla dorosłych klientów. Z upływem czasu jednak, jak to bywa w przypadku bardzo wielu firm odzieżowych stworzono nowe kolekcje dedykowane do najmłodszych odbiorców.

Każda z pań sporą uwagę zwraca na to, co ma na swych nogach. Jednym z wyborów, który przychodzi im na myśl w pierwszej kolejności są zakolanówki. Głównie lubią je młode kobiety, które mają długie nogi. Na takich nogach zakolanówki wyglądają niezmiernie seksownie. Zakładane są głównie porą, gdy pogoda staje się chłodniejsza. Można je zakładać na przykład na rajstopy. Trochę mniej komfortowe jest noszenie ich, gdy temperatury są nieco wyższe. Nie brak kobiet, które twierdzą, iż zakolanówki dobrze doskonale współgrają ze spódniczkami. Gro z nich woli właśnie je od getrów, które także cieszą się ogromną wziętością.

Dosyć ekstrawaganckim dodatkiem do damskiego stroju są modne różowe szpilki. Bardzo często są one noszone przez kobiety młode, dla których barwa ta zdaje się być zdecydowanie najbardziej odpowiedni. Różowe szpilki w dalszym ciągu są popularne, choć spotkanie ich na ulicach nie jest już aż tak bardzo częste, jak jeszcze kilka lat temu. Niewykluczone jednak, że wraz z nadejściem kolejnego sezonu wiosennego znowuż wrócą do łask i znowuż będzie można oglądać kobiety w takim właśnie obuwiu.