Bądź modny!

Blogi o modzie

Dodatki na studniówkę
Jakiś czas temu w Polsce zaczęły powstawać blogi szafiarskie. To na nich każdy może oglądać modę zupełnie ekstrawagancką, która nie mieści się w regułach, ale także typowe stylizacje rodem z normalnych sklepów. Obecnie wiele blogerek zajmuje się modą profesjonalnie.

Kilka lat temu w naszym kraju zaczęły pojawiać blogi szafiarek. To na nich każdy może oglądać modę zupełnie ekstrawagancką, nie mieszczącą się w regułach, ale też grzeczne stylizacje rodem z normalnych sklepów. Dzisiaj dużo blogerek zajmuje się modą profesjonalnie.

Na początku blog szafiarki był tylko metodą na nawiązanie kontaktu ze światem i dzielenia się odzieżową pasją. Blogerki pokazywały, co upolowały w czasie wyprzedaży lub w ulubionych szmateksach. Czasami sukienki H&M lub innej popularnej firmy potrafiły złowić dosłownie za 2 zł. Organizowały spotkania, wymieniały się odzieżą, a od czasu do czasu znane firmy obuwnicza przysyłała miły podarunek. Trend przyjął się do tego stopnia, że zaktywizowało się wiele blogów, a najpopularniejsze przemieniły się w profesjonalne strony WWW przynoszące korzyści.

Dominują projektanciW ramach tej ewolucji popularne blogerki nie tak często zakładają kurtki H&M kupione na wyprzedażach, dzisiaj dla nich tworzą najlepsi projektanci. Bardzo dużo dziewczyn propaguje twórczość rodzimych marek i projektantów, wkraczających na rynek. Blogerki zdobywają więc coraz droższe buty, zapominając, jak wiele znaczyło kilka tal temu 5 zł podczas obniżek w szmateksie. Zazwyczaj oblegane i naturalnie wypatrywane są pomysły projektantów dla znanych sieci odzieżowych, tak jak chociażby Versace dla H&M kolekcja 2013. Sukienki czy buty znanych marek nie są produkowane masowo, a w modzie zwykle ważne jest to, żeby wyróżnić się od reszty. To zdecydowanie pozytywna wiadomość, że mamy blogerki, które są w stanie ubierać się ekskluzywnie.

Modny zawódDziewczyny, które odniosły sukces w Internecie, dzięki ciekawym stylizacjom i profesjonalnym zdjęciom, jeżdżą po całym świecie promując znane marki. Jeżdżą też na najciekawsze imprezy w towarzystwie gwiazd, uświetniają każdy Fashion Week. Nie sądziły, że z blogerek demonstrujących przypadkowe zestawy ubrań będą znanymi modelkami, stylistkami, a nawet projektantkami mody. Jeśli któraś z nich założy sweter H&M, można podejrzewać, że grupa fanek wybierze się do sklepu po taki sam.

Źródło: domodi