Bądź modny!

Modnie w każdym calu również dla mężczyzn

męskie bokserki
Mnóstwo kolorów i fasonów, co kto lubi, co komu wpadnie w oko. Teraz panowie mają duży wybór jeśli chodzi o bieliznę. Owszem kiedyś ta dziedzina mody nie była zbyt eksploatowana i co wielu mężczyzn nosiło takie same bokserki, jednak teraz wszystko się zmieniło – męskie bokserki to intratny rynek modowy. Projektanci mody zajęli się wypuszczaniem nowych kolekcji bielizny męskiej, a co najfajniejsze poza świetnymi projektami, prezentowane są one przez nieziemskiej urody panów, często znanych gwiazd showbiznesu. Męskie bokserki dostępne są w różnych kolorach i z różnymi nadrukami. Są bokserki, które stworzono z myślą o świętach typu dzień zakochanych, czy dzień chłopaka. Jeżeli, więc panie chcą kupić coś szybko swoim facetom, to wystarczy wybrać ciekawe bokserki (najchętniej wybierane modele). Taki prezent z zabawnym nadrukiem na pewno przysporzy dużo uśmiechu.

moda męska
Autor: May Lee
Źródło: http://www.flickr.com
NA NOC, A BYWA, ŻE I NA LENIWY DZIEŃ
Kiedyś piżamy męskie kojarzyły się jedynie z niezbyt interesującymi pasiastymi materiałami. Czasem trafiły się jednokolorowe piżamy na długi rękaw i do tego bez zbędnego dbania o szczegóły, bo piżama męska miała być po prostu do spania. W dodatku tego typu nocne piżamy, niestety, w żaden sposób nie podkreślała męskich atutów. W końcu i za tą część męskiej garderoby zabrali się ludzie ze świata mody. Dziś męskie piżamy są ciekawe i podkreślają to, co powinny podkreślić. Nie zapominajmy o tym, że nie tylko panie powinny wyglądać w łóżku dobrze, panowie idąc spać też powinni fajnie wyglądać. Są tacy, co stwierdzą, że męska piżama to zbytek. Jednak prawda jest taka, że w ciepłe noce lepiej panom zasypiać w lżejszych piżamach niż w ciężkich materiałach na długi rękaw z długimi spodniami.

Tak, więc jeśli nasz mężczyzna preferuje spanie w bokserkach to naprawdę warto go przekonać do jakiejś ciekawej piżamy (w tym linku więcej odkryjesz), w domu nie jest to problemem, jednak jeśli mamy siedzieć przy śniadaniu z teściami, a oni preferują siedzenie przy sobotnim stole w piżamach, to lepiej będzie jeśli nasz luby zakryje swój, nawet najbardziej seksowny, tyłek spodniami od piżamy. Dobrze jest, więc mieć, w szafie jedną męską piżamę jeśli nasz mężczyzna się do niej przekona, to z czasem sam kupi sobie kolejne.