Bądź modny!

Bądź modna latem

Bądź modna latem!
Kiedy zimowa pora jeszcze straszy nas śniegiem, to należy pamiętać, że tuż za rogiem ukrywa się wiosna. A w raz z jej przyjściem należy pomyśleć o odnowieniu szafy. Nadchodzący sezon to doskonały pretekst, aby poznać trendy lato 2014, a co za tym idzie pójść na polowanie. A moda dla kobiet zapowiada się w tym roku wyjątkowo bogato. Różnorodność jest tak wielka, że na pewno każda z nas znajdzie coś dla siebie nie tylko w sklepach, ale i w swojej garderobie. Co zatem będzie wiodło prym na ulicach naszych miast?

Moda w roku 2014
Autor: Christian Sosa
Źródło: http://www.flickr.com

Lato to zwiewne materiały, a do tego sporo barw. Czas schować szare i grube marynarki i zrobić przestrzeń na kwiatowe wzory. Jeśli jesteś zwolenniczką hippisów, to jest element, o którym powinnaś pomyśleć. Tego typu materiały będą widniały na bluzkach i sukienkach. Do rozchwytywanych ubrań będą należały spodnie.

U każdej kobiety, która uważa się za będącą na czasie, w szafie nie powinno zabraknąć jasnych spodni, które od kilku sezonów cieszą się stałym powodzeniem zwłaszcza, jako element twarzowych garniturów. Kolejnymi spodniami, które są modową ikoną są dżinsy. Dżinsy to niezbędnik każdego sezonu. Mówi się, że para dobrych dżinsów musi wisieć w szafie tak jak mała czarna. Łaskami będą się cieszyć również trampki – swoiste dopełnienie dżinsów. Szczególnie te na platformie. Pasują zarówno do spodni jak i do spódnicy, można je nosić do pracy jak i na mniej oficjalne spotkanie.

Lato w szafie
Autor: Mobilus In Mobili
Źródło: http://www.flickr.com

Podstawową częścią letniej mody i tak są sukienki letnie. Nie ważne czy na ramiączkach, długie, czy też bez pleców, uwydatniające biust, zawsze cieszą się sporą popularnością, w trakcie wakacyjnych miesięcy. I tutaj również rządzą na topie w poprzednim sezonie.

Modne sukienki (http://kraina-stylu.pl/moda/moda-dziecieca/) znajdą swoje zwolenniczki wszędzie i o każdym czasie. W tym roku hitem będą, oprócz roślinnych printów, neonowe barwy. Równie dużym powodzeniem cieszyć się będą motywy wschodnie np.: ptaki. Z modnych tego lata gadżetów każda kobieta powinna kupić ciężkie kolczyki. Do tego wiecznie modna torba miejska, która przemieni wygląd większości z nas.

Moda z roku 2013 nie skończyła się całkowicie. Nadchodzący sezon to, zatem nowości jak i sprawdzone wcześniej trendy, dlatego interesującym wyzwaniem będzie zestawianie ze sobą tego, co nowe z tym, co już znane i lubiane.