Bądź modny!

Przyjęcie weselne to duża uroczystość – jak się ubrać?

Ceremonia zaślubin
Nikogo nie należy przekonywać, iż wesele to specjalna uroczystość, która pod małymi względami cieszy się własnymi nakazami. Z jednej strony oczekuje właściwej elegancji, z drugiej pozwala, zwłaszcza paniom na pewną swobodę, dzięki czemu mogą się one czuć dość swobodnie. Najważniejsze jest tutaj to, żeby znaleźć idealny środek między tymi dwoma skrajnościami i żeby wspomnieć, że w tym dniu to nie my powinnyśmy okazać się najistotniejsze, tylko panna młoda.

Sukienki na wesele powinny okazać się delikatne
Sukienki na wesele
Źródło: sklep.maximussukienki.pl

Im młodsza osoba, tym mocniej delikatne oraz zwiewne powinna wybierać sukienki na wesele. Garsonki oraz sukienki ze sztywnych tworzyw powinny być tutaj zostawione starszym i bardziej statecznym paniom. Młode dziewczyny mogą założyć sukienki, trochę przed albo trochę za kolano, które będą się delikatnie podnosiły w czasie obrotów w tańcu. Nie mniej nie możemy przesadzić z długością, gdyż jeżeli będzie nazbyt krótka, to nie jedynie będzie nam się ciągle podnosiła i odkrywała to co powinno zostać zakryte, lecz równocześnie będzie powodowała, iż będziemy pilnowały każdego własnego ruchu. Dodatkowo warto tu wspomnieć, by unikać bieli, która w tym dniu jest przeznaczona dla panny młodej oraz sukienki w całości czarnej, która bardziej będzie się kojarzyła z pogrzebem, niż z wesołym zdarzeniem, jakim jest wesele (więcej).

Ceremonia zaślubin
Autor: Simon Watson
Źródło: http://www.flickr.com

Brokat i połyskujące dodatki
Nie mniej warto tu wiedzieć, że takie sukienki mają szansę zostać wykonane z połyskującego przedmiotu, lub mamy szansę do nich wybrać takie dodatki. Tak samo jak mogą być one obsypane trochę brokatem, który spowoduje, iż będą one prezentowały się na jeszcze lżejsze aniżeli w rzeczywistości. Co warte zaznaczenia, to z pewnością fakt, że do takiej sukienki musimy dobrać właściwy makijaż, jak i uczesanie, więc warto na te wszystkie przygotowania znaleźć trochę więcej czasu (Zobacz oryginalne stylizacje na wesele).

Wybór jest ogromny
Z pewnością jeśli szukamy sukienki, którą możemy włożyć na wesele, to szybko się dowiemy, że wybór posiadamy tutaj spory oraz iż z łatwością będziemy mogły wyszukać coś dla siebie. Najważniejsze, by stała się ona elegancka, lecz jednocześnie oraz zwiewna, no i przede wszystkim, żebyśmy my także się w niej wspaniale i swobodnie czuły, gdyż w innym razie nie zabawimy się na weselu tak, jak byśmy pragnęli.