Bądź modny!

Najlepsze preparaty do golenia dla stylowego mężczyzny

maszynka do golenia
Akcesoria do golenia to niezawodny pomysł na prezent dla niemalże każdego pana. Które serie wybierać dla tych, którzy preferują nietuzinkowość? Pianki do golenia oferowane są przed drogerie w różnych seriach i przedziałach cenach.

kremy do golenia
Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrze jest jednakże nie zapominać, że ich formuła powinna ochraniać i dogłębnie odżywiać wrażliwą skórę twarzy. Pianki do golenia zawierające kompleks witamin efektywnie zapobiegną podrażnieniom oraz zaczerwienieniom. Zmniejszą również ryzyko pojawienia się mało estetycznych zacięć na skórze twarzy. Środkiem zastępczym dla tego rodzaju kosmetyków mogą być balsamy do golenia, np. marki Baxter of California. Wystarczy niewielka ilość tego wyjątkowo ekonomicznego produktu,aby chronić delikatną skórę i aktywnie ją nawilżyć. Balsam ma kojące oleje i ekstrakt z mięty pieprzowej, dzięki czemu podrażnienia szybko będą się goić. Marka Baxter of California oferuje również komplety stylowych żeli pod prysznic i mydełek, nawilżających szamponów i masek do włosów oraz toników kojących zaczerwienienia po goleniu. Ta ekskluzywna marka powstała pół wieku temu w Kalifornii i do dnia dzisiejszego odwołuje się do swoich początków. W jej specyfikach dominują świeże, delikatne nuty zapachów, połączone z wysoką jakością produktów. Ceniącym nietuzinkowym mężczyznom warto polecić także kosmetyki firmy Dr Harris . Ta brytyjska marka działa od 1790 roku, zdobywając uznanie nie tylko panów na całym świecie, ale nawet członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Dr Harris oferuje wody i płyny do stosowania przed i po goleniu, luksusowe mydła i balsamy oraz ponadczasowe, klasyczne wody po goleniu. Pomimo upływu lat, firma zachowała prostotę swoich opakowań, odwołując się wyglądem do retro stylu.

maszynka do golenia
Autor: Alan Swartz
Źródło: http://www.flickr.com
Szukając podarunku dla ukochanego mężczyzny, warto wybrać linię wysokiej jakości kosmetyków do golenia. Kojące płyny i kremy, zapachowe mydła prosto z Kalifornii albo klasyczne wody kolońskie z Wielkiej Brytanii spodobają się wszystkim panom preferującym oryginalność i uniwersalną klasykę.