Bądź modny!

Najzdrowsza ochrona i pielęgnacja włosów – przekrój przez towary Kerastase.

Długie kręcone włosy
Gabinety fryzjerskie cieszą się raz po raz większą wziętością, nie trudno więc dostrzec że powstają w mgnieniu oka. Wpierw przeznaczone w szczególności dla płci żeńskiej, teraz oblegane podobnie przez mężczyzn. Niektórzy powiadają, że włosy to poniekąd wizytówka człowieka. Jeśli potrafisz o nie dobrze zadbać, sprawiają, że poziom pewności siebie znacząco się powiększa.
polecana strona
Autor: Racoon Polska
Źródło: Racoon Polska

Kerastase to firma zajmująca się produkcją luksusowych kosmetyków do włosów. Marka jest częścią działu artykułów międzynarodowej firmy dominującej, czyli L’Oreal. Produkty sprzedawane są wyłącznie bezpośrednio w salonach fryzjerskich, gdzie są rozprowadzane lub poprzez sklep fryzjerski. Wszystkie linie, jakie wypuścił na zbyt producent dotyczą innego typu włosów i gwarantują inną pielęgnację. Wybrać można m.in.: krystaliczny poblask i lekkość włosów, kontrola przed działaniem słońca, nawilżenie włosów, wzmocnienie osłabionych włosów, pielęgnacja do każdego typu włosów, ochrona koloru i blasku, wzmocnienie gęstości włosów, pielęgnacja idź szczegóły w serwisie http://lokikoki.pl/ dla panów, a także serum aktywizujące wzrost mocnych włosów. Kerastase oferuje program podzielony na 3 etapy: kąpiel, pielęgnacja (http://beautikon.com/prestige-creme-d-escargot-bb.html) i teksturyzacja – sprawdź więcej na . Trzy bezproblemowe gesty ceremoniału, stosowane w toku pielęgnacji w salonie, da się kontynuować w domu. Kąpiel -to główny etap rytuału. Wyrafinowanej konsystencji o wysublimowanym zapachu, zaadaptowanej do natury włosów tudzież skóry głowy, towarzyszy masaż głowy, który rozbudza zmysły.


Pielęgnacja – tylko skuteczna i ukierunkowana. Przemiana dostrzegalna jest zaraz po aplikacji. Włosy odzyskują żywotność i znakomity wygląd. Ostatnim etapem będzie teksturyzacja – gest pielęgnacyjny nie wymagający obmywania. Oferuje działającą ochronę i nieprawdopodobny blask. Przygotowuje włosy do stylizacji. Kerastase zawiera także internetowy sklep fryzjerski, gdzie krok po kroku, ściśle wybierając, zamówisz wszystkie potrzebne artykuły, by zapewnić swoim włosom celową opiekę.

Kosmetyków do pielęgnacji włosów jest niesłychanie dużo. Pamiętaj jednakże – aby mieć totalną pewność, że twoje włosy przyjmą to na co zasługują, wybieraj kosmetyki zalecane przez salony fryzjerskie, które na tych kosmetykach pracują cały czas.