Bądź modny!

„Nie mam w co się ubrać” – problem każdej kobiety!

images
Wiele z nas niejednokrotnie stojąc przed garderobą uznawała „Nie mam co na siebie włożyć”. Pomimo tego, że na półkach sukienki, żakiety, sukienki wieczorowe, tuniki i wiele innych ciuchów. moda zmienia się jak w kalejdoskopie i dobrze jest za nią podążać. Nie musi to wymagać reorganizacji całej garderoby co sezon, ale parę ubrań, które nigdy nie wychodzą z mody i mogą stanowić doskonałą bazę stylizacji należy mieć.

sukienka
Źródło: www.melanzsklep.pl

Małe czarne sukienki zajmują pierwsze miejsce w tej kategorii. Ewoluują ich kształty – raz są obcisłe, raz szerokie. W zależności od aktualnych stylów mają długie, półdługie lub krótkie rękawy, a czasami nie mają ich wcale. wycięcie z przodu, albo odsłonięte plecy. Stała jest tylko ich długość – nad kolano, albo nieco krótsze. Te sukienki modne sukienki wieczorowe zawsze są odpowiednie. Odpowiednio dobierając dodatki można dostosować je do każdej okazji. Sukienki to zawsze dużo lepszy wybór niż zestawienie bluzki damskie i odpowiednie spódnice.

spódnice
Autor: Americanos
Źródło: Americanos

Sukienki wieczorowe to osobny temat. Nawet jeśli nie należymy do osób często wychodzących na eleganckie bankiety czy do opery, dobrze jest posiadać w szafie dwie, trzy sukienki wieczorowe. Nigdy nie wiadomo, kiedy trafi się ewentualność by się wystroić. Postawmy bardziej na prosty fason, bo wszystko można zmienić dodatkami. Zwróćmy też uwagę na to, by sukienki te były dobrze dopasowane. W końcu na bankiecie mamy się wspaniale bawić, a nie co dwie minuty poprawiać opadającą suknię.

Należy swoją szafę poszerzyć o żakiety – i tuniki. To doskonałe dopełnienie prostych spodni a będziemy prezentować się szykownie. Żakiety eksponują talię, a tuniki w modnych wzorach idealnie maskują zbyt pełne biodra.

Warto posiadać w szafie także koszule damskie w sklepie, ale i koszule męskie. Te pierwsze nadają się doskonale do biura, a męskie – włożone na górę od bikini, związane paskiem – jako dodatek do szortów – to doskonały strój na weekend. Moda modą, ale klasyki zawsze się przydają i warto je mieć w szafie.