Bądź modny!

Nie szata zdobi człowieka?

images
Rozważałaś kiedyś, jak istotną rolę dla ludzi odgrywają ubrania? Mawia się, że to nie ubranie zdobi kogoś, jednak tak naprawdę nie ma pokrycia w rzeczywistości. Otoczenie definiuje nas – osobowość, możliwości finansowe, status –poprzez to, co mamy na sobie. Odpowiedni dobór stroju jest fundamentalny, istnieją w zasadzie pewne standardy.

Rozważałaś kiedyś, jak bardzo ważną rolę dla człowieka spełniają ciuchy? Jest takie powiedzenie, że to nie ubranie zdobi kogoś, ale tak naprawdę to mrzonka. Otoczenie definiuje nas – charakter, bogactwo, pozycję społeczną –poprzez to, co nosimy. Odpowiedni dobór ciuchów jest fundamentalny, istnieją generalnie jasno określone standardy.

I tak na przykład do kościoła nie można wchodzić w krótkich spodenkach, a za to przychodzenie w smokingu na prywatkę w akademiku jest bezsensowne. Na imprezę idealnie będą nadawać się swetry Campus. Przykładów reguł jest dużo. Warto pamiętać, że formowały się one przez wiele lat i czasem się zmieniają. Na spotkanie biznesowe dziś trzeba wsunąć buty męskie Zara, a nie mokasyny. Możliwe, że w przyszłości na takich oficjalnych okazjach będzie się spotykać mniej dystyngowane buty

Spójrzmy na to, co wszyscy mają pod ciuchami. Mimo że bielizna to osobista sfera, posiada ona ważną rolę w więziach społecznych, a konkretniej w kontaktach romantycznych. Każda niewiasta powinna zdawać sobie sprawę, że gdy do sypialni wkracza schematyczność, warto wziąć sprawy w swoje ręce. Zgadza się, nie warto czekać na cud, należy na nowo oczarować mężczyznę, żeby ten uświadomił sobie, jak bardzo pożąda swoją żonę. W tym wypadku należy iść do sklepu z ciekawą bielizną i nabyć pakiet, który sprawi, że płomień pożądania zapłonie na nowo. Świetnym zakupem staje się seksowna bielizna Zara.

W sytuacji, gdy nie stać cię na kupno bielizny tej marki z półwyspu iberyjskiego, postaw na mniej drogą opcję. Bielizna nocna H&M też prezentuje się cudownie, a kosztuje taniej.

A zastanawiałaś się kiedyś, jak będzie wyglądała moda w XXII wieku? Wielu ludzi, którzy parają się przewidywaniem przyszłego oblicza ludzkości, nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie. Czy nasi potomkowie postawią na zimną funkcjonalność i będą zakładać jednolite skafandry rodem Gwiezdych Wojen?