Bądź modny!

Nie szata zdobi człowieka?

images
Rozważałaś kiedyś, jak bardzo ważną rolę dla człowieka spełniają ciuchy? Jest takie powiedzenie, że to nie ubranie zdobi kogoś, ale tak naprawdę to mrzonka. Otoczenie definiuje nas – charakter, bogactwo, pozycję społeczną –poprzez to, co nosimy. Odpowiedni dobór ciuchów jest fundamentalny, istnieją generalnie jasno określone standardy. I tak na przykład do kościoła nie można wchodzić w krótkich spodenkach, a za to przychodzenie w smokingu na prywatkę w akademiku jest bezsensowne. Na imprezę idealnie będą nadawać się swetry Campus. Przykładów reguł jest dużo. Warto pamiętać, że formowały się one przez wiele lat i czasem się zmieniają. Na spotkanie biznesowe dziś trzeba wsunąć buty męskie Zara, a nie mokasyny. Możliwe, że w przyszłości na takich oficjalnych okazjach będzie się spotykać mniej dystyngowane buty

Spójrzmy na to, co wszyscy mają pod ciuchami. Mimo że bielizna to osobista sfera, posiada ona ważną rolę w więziach społecznych, a konkretniej w kontaktach romantycznych. Każda niewiasta powinna zdawać sobie sprawę, że gdy do sypialni wkracza schematyczność, warto wziąć sprawy w swoje ręce. Zgadza się, nie warto czekać na cud, należy na nowo oczarować mężczyznę, żeby ten uświadomił sobie, jak bardzo pożąda swoją żonę. W tym wypadku należy iść do sklepu z ciekawą bielizną i nabyć pakiet, który sprawi, że płomień pożądania zapłonie na nowo. Świetnym zakupem staje się seksowna bielizna Zara.

W sytuacji, gdy nie stać cię na kupno bielizny tej marki z półwyspu iberyjskiego, postaw na mniej drogą opcję. Bielizna nocna H&M też prezentuje się cudownie, a kosztuje taniej.

A zastanawiałaś się kiedyś, jak będzie wyglądała moda w XXII wieku? Wielu ludzi, którzy parają się przewidywaniem przyszłego oblicza ludzkości, nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie. Czy nasi potomkowie postawią na zimną funkcjonalność i będą zakładać jednolite skafandry rodem Gwiezdych Wojen?