Bądź modny!

Nowa wymarzona kolekcja kurtek od H&M już w sprzedaży na terenie całej Polski.

kurtki i płaszcze
Sklep H&M jest jednym z najczęściej występujących punktów o charakterze sieciowym w większych miejscowościach. Kolekcja tego sklepu zawiera zarówno ubrania, jak i akcesoria, a także różnego rodzaju akcesoria dla kobiet, mężczyzn i najmłodszych. Oferta na każdą partię odzieży jest niezwykle bogata i szeroka. Na przykład kurtki dziecięce pogrupowane są według wzrostu i płci dziecka. Dla dziewczynek można dużej liczbie kolorów, dopasowane do wzrostu i wieku. Kolekcja na wiosnę przewiduje parę typów tego rodzaju okryć. Dostępne są również okrycia dżinsowe w różnych wielkościach. W kolekcji dla chłopców poza kurtkami materiałowymi i dżinsowymi występują również kamizelki i marynarki. W ofercie wiosennej dostępny jest spory wybór różnorodnych kurtek.

kurtki i płaszcze
Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Sklep H&M jest jednym z najczęściej spotykanych punktów sieciowych w dużych miastach. Kolekcja tego sklepu zawiera zarówno ubrania, jak i akcesoria, jak również różnego typu akcesoria dla kobiet, mężczyzn i najmłodszych. Oferta na każdą część ubrania jest niezwykle bogata i szeroka. Przykładowo okrycia wierzchnie dziecięce podzielone są według wzrostu i płci dziecka. Dla dziewczynek można kupić kurtki i płaszczyki w bardzo wielu dużej liczbie kolorów, dobrane do wzrostu i wieku. Kolekcja wiosenna przewiduje parę typów takich okryć. Oferowane są również okrycia z dżinsu w rozmaitych wielkościach. W ofercie dla chłopców poza kurtkami materiałowymi i dżinsowymi dostępne są również kamizelki i marynarki. W kolekcji wiosennej dostępny jest szeroki wybór różnorodnych kurtek.

Kurtki i płaszcze damskie

Zimowe kurtki H&M damskie oferowane są w bardzo dużym wyborze. Są to kurtki krótkie i długie. Niektóre z nich są puchowe i pikowane. Bardzo często występującym dodatkiem jest pasek do ściągania okrycia wierzchniego w pasie. W mijającym sezonie tego typu rozwiązanie było niezwykle często spotykane. Pośród tego rodzaju kurtek przeważają takie kolory jak czerń i brąz. Często występującym motywem są futrzane kołnierze i obramowania kapturów. Poza typowymi kurtkami na wielkie mrozy występują również kurtki cieńsze, wykonane z różnych materiałów. Są one dostępne w wielu rozmaitych kolorach. Oferta na wiosnę natomiast obejmuje kurtki cieńsze i w większości krótkie. Często preferowane są krótkie kurtki ze skóry z suwakiem z boku, wykonane na wzór tak zwanych ramonesek. Oferowane są również okrycia z dżinsu. Okrycia tego rodzaju.

Kurtki męskie

W ofercie dla panów sklep H&M posiada kilka rodzajów kurtek na różne sezony. Na sezon zimowy są to bardzo grube kurtki puchowe, chroniące nawet przed bardzo niskimi temperaturami mrozem. Można również spotkać bardziej eleganckie płaszcze męskie z materiału, w przeważającej liczbie czarne. Na cieplejsze dni sieć posiada kurtki o charakterze sportowym, zapinane na guziki. Występują one w wielu rozmaitych wersjach kolorystycznych. Są to tak zwane kurtki koszulowe, będące w rzeczywistości okryciem wierzchnim, ale posiadające cechy koszuli. Oferta wiosenna na tę chwilę zawiera niewiele kurtek męskich.

Źródło: