Bądź modny!

Nowa kolekcja Zara – płaszcze

images
Wiosna nad Wisłą charakteryzuje się silną zmiennością pogodową, zatem dobrze jest nabyć równolegle elegancki i ciepły płaszcz. Zobaczmy, co do zaoferowania dla preferujących szykowne ubrania niewiast posiada wiosenna kolekcja Zara.

Pierwszą ciekawą kreacją, jaką zobaczysz na oficjalnej stronie sieciowej Zara, jest krótki płaszczyk z monochromatycznym wzorem, który wygląda jak cętki geparda. Niewiasty, które chcą podkreślić swój drapieżny charakter, na pewno kupią te płaszcze Zara. Następnym płaszczem, który sięga po inspirację z natury, jest płaszcz w paski zebry. Jeśli wolisz surowe i praktyczne kroje, dobry dla ciebie będzie niewielki płaszcz w pojedynczym kolorze, który posiada bardzo praktyczne pojemne kieszenie. Identycznie prosty, a równocześnie bardzo szykowny, jest krótki płaszcz w łososiowym odcieniu. Bardzo ciekawym designem jest minimalistyczny płaszcz zaprojektowany z materiału zbliżonego do skóry, utrzymany w surowej monochromatycznej tonacji.

Dla pań, które cenią sobie etniczne wzory, Zara przygotowała krótki płaszczyk z fantazyjnymi wzorami, zrobiony w łagodnej kolorystyce. Dla fanek krojów, które mają rustykalne klimaty, rekomendujemy płaszczyk zrobiony z kilku różnych tkanin, utrzymany w stylistyce cepelianej. Niewiasty klasyczne również ujrzą w kategorii płaszcze Zara garść interesujących towarów. Przede wszystkim trzeba zwrócić szczególną uwagę na kremowy trencz ze stylowymi guzikami, zaprojektowany według najlepszych wzorów. W takim samym designie zrobiony jest również krótki ciemny płaszczyk z stylowym marszczeniem na barkach. Totalnie inny jest surdut lniany, który swoim projektem śmiało nawiązuje do ubrań, jakie niegdyś zakładali więźniowie. To kreacja dla niewiast, które lubią prowokować kreacją.

Wszystkie oferowane płaszcze Zara znajdziesz na witrynie internetowej tego iberyjskiego potentata odzieżowego. Na portalu również możesz zamówić dany produkt, który zostanie ci wysłany wprost do domu.
Suplementy Sport-Max – polecana strona:który krótki (dodatkowe info)