Bądź modny!

O torbach listonoszkach śpiewają nawet piosenki – czy torba to skarbnica, czy największy bałagan na świecie?

portfel damski
Kobieca torba zawsze wywołuje żywe zaciekawienie. Z tego powodu, frasunek tego niebywale praktycznego gadżetu, bez którego ani jedna pani nie potrafi się obejść, powoduje niezliczone rozmowy na ten temat, zwłaszcza wśród panów. Okazji, na które należy mieć adekwatne torebki, jest sporo.

idź na stronę
Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Ponadto jeszcze więcej ubrań, do których muszą być dopasowane. Trzeba odszukać więc złoty środek. Zasadniczo trzeba założyć, że należy wyposażyć szafę w trzy rodzaje toreb – okolicznościową, klasyczną i nieoficjalną. Przygotowując się do świątecznego spotkania, większość uwagi skupia się na właściwej kreacji i obuwiu.

Na drugim, chociaż równie istotnym planie, są gadżety. A do nich należy torebka. Torebka wizytowa, to stylowa kopertówka lub niewielkich rozmiarów puzderko. Nie należy do tych pojemnych, ale zmieszczą się w niej najpotrzebniejsze drobiazgi: błyszczyk (odwiedź nas), puder, telefon. W czasie odświętnego wyjścia, torebka musi być wybrana bardzo starannie.

torebka
Źródło: flickr.com

Torebki klasyczne są najlepszym wyborem do pracy. Praktyczne, konkretnej wielkości, a jednocześnie wytworne i stonowane i skromne. Ich walorem jest to, że będą odpowiednie do wielu stylizacji.

Torby listonoszki skórzane, to modele, które pomieszczą sporo damskich przedmiotów, a wystarczająca ilość miejsca spowoduje, że pomieści się w nich również książka. Kiedy okazja nie obliguje, portfele dla pań nie muszą być kunsztowne i skórzane. Do torby biznesowej można zapakować portfele, które posiadają duże ilości kieszonek, w sytuacji gdy dodatkowo trzeba pomieścić w nich więcej i innych drobnostek. Powinno się zainwestować w torebkę klasyczną – styl poznaje się po szczegółach. Największy wybór jest wśród modeli toreb nieformalnych. Wśród nich są między innymi torby sportowe, zakupowe, plażowe i do podróży.