Bądź modny!

Obuwie sportowe nie tylko na fitness, ale także na prywatkę

adidas
Moda to coś co nas otacza i nawet, jeżeli nie specjalnie interesują nas obecnie panujące trendy, mimowolnie zderzamy się z nimi codziennie. Bez względu na to czy śledzimy co akurat się nosi, czy nie, zapewne mamy wiedzę co w danym czasie jest na topie. Trendy w modzie pojawiają się i ewoluują od lat, jednakdziś, siła środków masowego przekazu uwydatnia owo zjawisko. Moda, to jednak nie tylko względy, przecież nasz strój powinien spełniać także rolę użytkową.

adidas
Autor: Arturo Pardavila III
Źródło: http://www.flickr.com

Trendy w modzie dotyczą zarówno fasonów ubrań, rodzajów obuwia, czy też akcesoriów jak i indywidualnych firm. W ostatnim czasie bardzo sławne stały się obuwie sportowe. Kiedyś kojarzone jedynie ze sportowcami, dzisiaj przynajmniej jedną parę sportowych butów posiada większość ludzi. Sława trampek i adidasów osiągnęła taki stopień, że komponuje się je nawet z eleganckim płaszczem, czy sukienką.

Oprócz nowości, na sklepowych półkach dostępne są niesamowicie popularne już modele obuwia sportowego. Na przykład tworzone od blisko 30 lat i wciąż udoskonalane buty Nike Air Max 90, które mają swoich fanów na całym świecie. Ich znakiem rozpoznawczym jest okienko na pięcie, tak zwane loveheart. Początkowo obuwie Nike Air Max 90 były tworzone jako obuwie typowo biegowe, jednak w miarę upływu czasu stały się obuwiem dla mas. Te buty to nie tylko ponadczasowy projekt, ale szczególnie wygoda i komfort noszenia. Kolejnym hitem są buty Adidas ZX, których historia, podobnie jak Air Max’ów rozpoczął się wiele lat temu od butów do biegania.

Nic więc dziwnego, że obie pary mają zbliżoną konstrukcję. Adidas ZX także przeszły ewolucję, dzięki której są dziś obuwiem na co dzień. Bez wątpienia modele obuwia Nike Air Max i Adidas ZX to modele kultowe, cechujące się ciekawym dizajnem oraz komfortem noszenia. Chętnie noszą je zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jeśli chodzi o najnowsze wydania butów kobiecych, warte uwagi są buty damskie Timberland. Marka znana jest przede wszystkim z butów outdoorowych. Dedykowane są kobietom zwracającym uwagę na komfort, jakość oraz klasyczny design.

adidas
Autor: McArthurGlen Designer Outlets
Źródło: http://www.flickr.com

Obuwie damskie Timberland łączą w sobie wszystkie wspomniane cechy, dlatego też zyskały rzesze wiernych wielbicieli. Przy wyborze odpowiednich dla siebie butów, warto zastanowić się, czego tak naprawdę oczekujemy od butów. Czy wyłącznie nowoczesnego wzornictwa, czy bardziej wygody, a może najlepszym rozwiązaniem będzie połączenie obu cech? Więcej na stronie .