Bądź modny!

Tag Archive: oczy

oczy

Które kosmetyki wybrać? – antyperspiranty i cienie do makijażu oczu

kosmetyki
Gdy myślimy o tym, żeby ładnie wyglądać, powinniśmy po pierwsze pomyśleć o tym, by nie śmierdzieć. Trzeba najpierw się po prostu umyć, bo jedynie piękne perfumy nie wystarczą. Jednak wszyscy wiemy, że choć się umyjemy to nasz organizm i tak będzie wydzielał pot, który może mieć bardzo specyficzny zapach. Dlatego tak ważne są dezodoranty. Co ważne producenci dezodorantów doprowadzili do tego, że półki sklepów z kosmetykami są pełne różnego rodzaju dezodorantów. Każdy jest w stanie wyszukać coś, co będzie mu pasowało.

Nadchodzi lato – zadbaj o siebie właściwie tak mocno jak na to zasługujesz!

brzuch
Wielkimi krokami zbliża się wiosna – czas gdy zaczynamy zakładać lżejsze ubrania i pokazywać sporo ciała. Nic więc dziwnego, że właściwie każda dziewczyna w tym czasie pragnie wyglądać jak najlepiej – oczywiście to właśnie z tego powodu na wiosnę zaczynamy o siebie mocniej dbać.

Różne wyobrażenie piękna

zadbane włosy
Czynimy, co powinniśmy, żeby podobać się sobie i facetom. Nie na wszystko posiadamy jednakże wpływ, toteż staramy się poprawić swą urodę, a zwłaszcza uwypuklić zalety i zakamuflować wady.
Kiedy facet widzi kobietę po raz pierwszy, zwłaszcza z dala, w pierwszej chwili zwraca wzrok na jej sylwetkę. W najwyższym stopniu podoba się sylwetka w kształcie klepsydry, z ewidentną kibicią.

Jak dobrać najlepsze okulary przeciwsłoneczne?

okulary
Okulary przeciwsłoneczne są wprost potrzebne w słoneczne dni, szczególnie w lecie. Mają one na celu nie tylko atrakcyjny wygląd i atrakcyjną stylizację, lecz także osłonę naszych oczu przed bardzo szkodliwym promieniowaniem UV. Złe promienie słoneczne zdołają przyczyniać się do wielu sporych chorób oczu, wskutek tego nie powinniśmy wychodzić z domu bez okularów słonecznych, w szczególności w silne słońce.