Bądź modny!

Tag Archive: oczy

oczy

Które kosmetyki wybrać? – antyperspiranty i cienie do makijażu oczu

kosmetyki
Gdy rozmyślamy o tym, żeby fajnie wyglądać, powinniśmy po pierwsze pomyśleć o tym, żeby nie śmierdzieć. Trzeba w pierwszej kolejności się po prostu wymyć, bo same piękne perfumy nie wystarczą. Jednak wszyscy wiemy, że choć się umyjemy to nasz organizm i tak będzie wydzielał pot, który może mieć dość specyficzny zapach. Dlatego tak istotne są dezodoranty. Co istotne producenci dezodorantów doprowadzili do tego, że półki sklepów z kosmetykami są pełne różnego rodzaju dezodorantów. Każdy jest w stanie wyszukać coś dla siebie.

Nadchodzi lato – zadbaj o siebie właściwie tak mocno jak na to zasługujesz!

brzuch
Wielkimi krokami zbliża się Lato – czas gdy zaczynamy nosić lżejsze ubrania i pokazywać sporo ciała. Nic zatem dziwnego, że chyba każda dziewczyna w tym czasie chce wyglądać jak najlepiej – bez wątpliwości to właśnie z tego powodu na wiosnę zaczynamy o siebie bardziej dbać.

Różne wyobrażenie piękna

zadbane włosy
Robimy, co zdołamy, aby podobać się sobie i facetom. Nie na wszystko mamy jednak wpływ, toteż staramy się poprawić własną urodę, a szczególnie uwypuklić pozytywy i zamaskować wady.
Gdy pan zobaczy damę po raz pierwszy, zwłaszcza z daleka, w pierwszej kolejności kieruje wzrok na jej sylwetkę. Najbardziej podoba się sylwetka w układzie klepsydry, z czytelną kibicią.