Bądź modny!

Garderoba, buty, akcesoria

modne inspiracje
Ubiór to nietrudny fortel, żeby się odmłodzić, podkreślić to, co w nas ładne, co w sobie doceniamy i schować felery. Żeby modnie i stylowo wyglądać, zupełnie nie powinniśmy posiadać trzaskającej w szwach garderoby.

modne inspiracje
Autor: Olsen
Źródło: Olsen
Na nieszczęście to też najprostszy sposób na to, aby przekroczyć granice, wbijanie się w workowatą, bezpostaciową garderobę, marnie dobrane do naszej postury, stylu i usposobienia sprawiają, że wyglądamy nieinteresująco i niezbyt młodo.Najważniejsza dewiza to ta, że nie jesteśmy niewolnikami stylu, to ona ma nam służyć, a my selekcjonujemy z aktualnych kierunków to, co nam odpowiada. Mody z wybiegów winny być jedynie natchnieniem (strona tutaj). Nurt to nasz wybór spośród wielu gatunków, które oferuje nam popularność i konstruktory. Odzież musi być zwarta z własnym stylem, rodzajem urody, charakterem. Powodzenie ikon kierunku tkwi w umiejętnym dobieraniu części klasycznych z popularnymi, sezonowymi stylami.Żeby modnie i stylowo wyglądać, zupełnie nie powinniśmy mieć pękającej w szwach szafy. Istnieją ubiory, które styliści charakteryzują absolutnym zasadnicze. Mogą stanowić podstawę do wielu stylizacji, przekształcać się w zależności od dodatków. W jakimkolwiek wieku zdołasz być powabna, pełna życia i olśniewającego szyku. Mała czarna, odpowiednie dodatki, to odzież w której każda niewiasta wygląda dobrze, prosta i nadająca się na wszelką okazję. Biała bluzka, świetne spodnie, ołówkowa spódnica, obuwie czarne, trencz, to rzeczy które w żadnym wypadku nie wychodzą z mody. Prostota i uniwersalność, minimalizm w doborze kolorów i dodatków. Pewne kombinacje i style (swetry dziecięce). Wytworne faktury i desenie. Ale klasyka w żadnym razie nie musi być jednostajna.

kobiece inspiracje modowe
Autor: Nife
Źródło: Nife
Wbrew pozorom, klasyczne zestawienia nie postarzają. Atrakcyjne dodatki przełamią urzędowy trend i nadadzą stylizacji nowoczesności.
Barwy czerń, biel, czerwień, pudrowe róże, złoto i srebro w połączeniu z dobrą jakością tkanin sprawią, że możemy wyglądać jak hollywoodzka gwiazda, retro, albo jak metropolitarny wamp. To kierunek zarówno dla dwudziestolatek, jak i dorosłych niewiast.
Dżinsy w prostym fasonie w zestawieniu ze szpilkami i białą koszulą, to obecnie klasyka i szyk, o ile dorzucimy do tego właściwe dodatki.