Bądź modny!

Odzież pasująca na chłodny okres.

wełniany szalik
Czy gdy przychodzą chłodne dni, ciągle możemy prezentować się gustownie i nie ziębnąć przy okazji? Ma się rozumieć,wystarczy dobrać właściwy materiał na ubrania. Ciepłą porą łatwo jest fajnie i elegancko się odziać.

Spódnice i bluzki z bawełny, jedwabiu albo satyny fajnie się nosi i zazwyczaj szykownie się w nich prezentuje. Niemniej jednak w naszym kraju nieszczególnie długo korzystamy z ciepłych
wełna z owcy
Autor: Damien Pollet
Źródło: http://www.flickr.com

miesięcy. Wraz z nadejściem jesiennego zimna zaczynamy szukać odzieży, w których będzie nam dostatecznie ciepło. Szczęściem na rynku mamy do wyboru bardzo obfitą propozycję różnorodnych materiał (zobacz https://fashioncolors.pl/111-dzianiny-dresowe-drapane), pośród jakich właściwie każdy da radę znaleźć coś dla siebie.
Powinno się szukać (drukowanie tkanin), jakie obok tego, że są ciepłe, będą dobrze układać się na sylwetce i zagwarantują nam wygodę noszenia na co dzień.
Świetnym przykładem tego typu materiału jest dzianina wełniana, sprawdź: http://www.lamalama.pl/. Jest gęsta, lejąca, odporna na zagniecenia, elastyczna, miła w dotyku. Istotne jest, iż jest do tego ciepła. Dzianina wełniana występuje w zróżnicowanych odcieniach i deseniach. Nadaje się najbardziej na kostiumy i sukienki czy spódnice. W czasie jej zakupu warto brać pod uwagę wyrażoną w procentach zawartość wełny, na rynku jest bowiem oferowana dzianina wełniana z rozmaitą domieszką wiskozy, akrylu i innych materiałów. Rzecz jasna producent ma obowiązek udostępniać takie informacje na metce.

Nawet miłośników ubrań z naturalnych tkanin może odstraszać czysta wełna. Dlatego warto wspomnieć tutaj o świetnym materiale na cieplutkie ubrania, jakim jest wełna parzona. Poddana specjalnej przeróbce zyskuje nowe cechy

.

Są one istotne dla komfortu noszenia, bowiem wełna parzona jest materiałem cieplejszym, a do tego przewiewnym, bardziej odpornym na brud, co jest szczególnie ważne w przypadku ubrań, które nie jest prosto czyścić. Co ciekawe wełna parzona (lamalama.pl/) nie wywołuje tylu reakcji alergicznych, co wełna tradycyjna. Obydwa wymienione wyżej materiały można łatwo kupić w sklepach stacjonarnych i w necie. Może was zadziwić obfitość odcieni i deseni, jakie są oferowane.

Mamy nadzieję, że jeżeli ktoś z was jest amatorem pięknych ubrań, to na jesień wybierze właśnie te z opisanych materiałów.