Bądź modny!

Oryginalne koszulki z nadrukiem

Koszulka z nadrukiem
Wielu ludzi lubi patrzeć na innych pod kątem tego jak wyglądają. To tylko potwierdza tezę, iż ubiór pełni nie lada funkcję w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez kozery stare powiedzenie „pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz” jest często przytaczane przez wielu stylistów oraz ludzi z branży mody. Na podstawie ubioru, można bowiem stwierdzić czy dana osoba przykłada wagę do wyglądu i czy ma swój styl, a nawet to, jaki jest jej status materialny.
Za pomocą ubrań ludzie niejako porozumiewają się ze światem wyrażając własne, odrębne stanowisko. Poprzez ubiór wyrażają siebie, prezentują swoje poglądy a często i zainteresowania. Koszulki prinidea z nadrukiem stały się w dzisiejszych czasach nie tylko częścią garderoby, ale w pewnym sensie billboardami. Ich niebanalne wzornictwo w połączeniu z doskonałą jakością dzianin sprawiają, iż T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam aktualnie „w duszy gra”.
t-shirt z nadrukiem
Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

jaka jest geneza koszulek z nadrukiem? Ponoć moda na bawełniane koszulki powstała w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie w pewnym stanie niejaka firma zaprojektowała koszulki da drużyny futbolowej. Wzbudziły one tak wielki entuzjazm wśród fanów futbolu, że zaczęli je podkradać. Dlatego też pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny a tym samym odstraszyć potencjalnych złodziei. Oczywiście się nie udało, a podpisane koszulki na stałe zagościły w świecie mody. Mody, która trwa do dziś. Bezustannie.

Wzbudzające pozytywne emocje T-shirty pozwalają także wyróżnić się z tłumu, a jednocześnie zamanifestować przynależność do wybranej grupy. Dla każdego hip-hopowca wygląd wyrażenie pewnej idei – pozytywnego nastawienia do życia, a nadruki prinidea na koszulkach właśnie im to umożliwiają.
Śmieszne koszulki z nadrukiem potrafią rozbawić nas nawet w najbardziej kiepskich sytuacjach. Wyobraźmy sobie, że oczekujemy na tramwaj w deszczowy i smutny poranek. Zaspani, z nosem na kwintę. I nagle zjawia się obok nas młody człowiek, na którego koszulce widnieje zabawny rysunek.
Czyż świat w ciągu jednej krótkiej chwili nie staje się piękniejszy?
Fakt, nigdzie nie jest napisane, że koszulki z nadrukiem zarezerwowane są jedynie dla młodych ludzi. Nie, dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”