Bądź modny!

Wyraź siebie – koszulki z nadrukiem!

images
Wielu ludzi lubi oceniać innych na podstawie tego jak wyglądają. Z tej przyczyny ubiór odgrywa ogromną rolę w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez przyczyny stare powiedzenie „jak cie widzą, tak cię piszą” jest używane przez wielu stylistów czy ludzi z branży mody. Opierając się na pierwszym wrażeniu, można zwykle określić czy dana osoba interesuje się modą i czy ma swój styl, a nawet to, jaki jest jej stan majątkowy.Przy pomocy ubioru ludzie komunikują się ze światem podkreślając swą indywidualność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, prezentują swoje poglądy czy zainteresowania. Koszulka z nadrukiem stały się dziś nie tylko częścią garderoby, ale w pewnym sensie billboardami. Ich ciekawe wzornictwo idące w parze z doskonałą jakością dzianin powodują, iż T-shirt możemy dziś założyć na większość okazji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam danej chwili „w duszy gra”.
t-shirt z nadrukiem
Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

jaka jest geneza koszulek z nadrukiem? Ponoć moda na bawełniane koszulki narodziła się w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie w pewnym stanie niejaka firma zaprojektowała koszulki da drużyny futbolowej. Tak się spodobały kibicom, że zaczęli je podkradać. Dlatego też pojawił się na nich (nadruk na materiale), który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny i tym samym zniechęcić złodziei. Oczywiście się nie udało, a oznaczone śmieszne koszulki na stałe zagościły w świecie mody. Mody, która trwa do dziś. Cały czas.

Barwne koszulki pozwalają również wyróżnić się z tłumu, a równocześnie podkreślić przynależność do wybranej grupy. Dla każdego skejta wygląd to prezentacja pewnej idei – przyjaznego nastawienia do świata, a nadruki na koszulkach właśnie im to umożliwiają.
Sklep printidea z koszulkami potrafią poprawić nam humor na resztę dnia. Wyobraźmy sobie, że czekamy na tramwaj w pochmurny poranek. Zaspani, z nosem na kwintę. I nagle zjawia się obok nas młody człowiek, na którego koszulce dostrzegamy zabawny rysunek.
Czyż świat w ciągu jednej krótkiej chwili nie staje się piękniejszy?
Racja nikt nie powiedział, że koszulki z ”przekazem” powstały z myślą o młodzieży. Nie, dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”