Bądź modny!

Oryginalne koszulki z nadrukiem

images
Większość osób miewa upodobanie by patrzeć na innych pod kątem tego jak się ubierają. Z tej przyczyny ubiór stanowi istotny element w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez kozery stare powiedzenie „jak cie widzą, tak cię piszą” jest cytowane przez wielu stylistów czy ludzi ze świata mody. Opierając się na pierwszym wrażeniu, można zwykle stwierdzić czy dana osoba przykłada wagę do wyglądu i czy ma swój styl, a nawet to, jaki jest jej status materialny.
Za pomocą ubrań ludzie komunikują się ze światem podkreślając własne, odrębne stanowisko. Poprzez ubiór wyrażają siebie, manifestują swoje poglądy czy zainteresowania. Koszulki z nadrukiem – http://printidea.pl/content/8-zaprojektuj-koszulke-kreator stały się obecnie nie tylko częścią ubrania, ale niejako billboardami. Ich ciekawe wzornictwo w połączeniu z doskonałą jakością dzianin powodują, iż T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam danej chwili „w duszy gra”.
t-shirt z nadrukiem
Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

A jaka jest historia koszulek z nadrukiem? Ponoć moda na bawełniane koszulki powstała w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie pewna firma zaprojektowała koszulki da drużyny futbolu amerykańskiego. Wzbudziły one tak wielki entuzjazm wśród fanów futbolu, że zaczęli je podkradać. W związku z powyższym pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny i tym samym zniechęcić złodziei. Zgadza się – pomysł spalił na panewce, ale podpisane koszulki na stałe zagościły w świecie mody. Mody, która trwa do dziś. Bezustannie.

Autor http://printidea.pl/sklep-z-koszulkami

Barwne T-shirty pozwalają również wyróżnić się z tłumu, a równocześnie zamanifestować przynależność do wybranej grupy. Dla każdego hip-hopowca wygląd wiąże się z przekazaniem pewnej idei – przyjaznego nastawienia do świata, a nadruki na koszulkach właśnie im to umożliwiają.
Śmieszne koszulki z nadrukiem potrafią rozbawić nas nawet w najbardziej kiepskich sytuacjach. Wyobraźmy sobie, że oczekujemy na pociąg w deszczowy i smutny poranek. Niewyspani, z nosem na kwintę. Aż pojawia się obok nas młody człowiek, na którego koszulce widzimy zabawny tekst.
Prawda, że świat w ciągu jednej krótkiej chwili nie staje się piękniejszy?
Oczywiście nikt nie powiedział, że koszulki z nadrukiem zarezerwowane są jedynie dla młodych ludzi. Nie, dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”