Bądź modny!

Atrakcyjne bluzki i dodatki perfekcyjne na zabawę majówkową

kobieta w bluzce
Mamy początek sezonu grillowego sezon grillowy. Kto tylko ma taką możność, stara się jakoś sobie ten sezon organizować. Albo to my w swym własnym zadbanym ogródku podejmujemy imprezowiczów, albo to my zaszczycamy swoją obecnością ciotkę czy wujka.

uśmiechnięta kobieta
Autor: Gabriel Porras
Źródło: http://www.flickr.com
Na takie przyjęcie trzeba się odpowiednio przygotować. Zapyta ktoś – co znaczy odpowiednio? Kiełbasa, węgiel do grilla, sałatka, jakieś piwo oraz deserek – i już wszystko gotowe. Ależ nic bardziej mylnego. Mniejszy problem jeżeli to my idziemy z wizytą. Chwila poprzebierania w garderobie i z pośród paru bluzek bez rękawów coś znajdziemy. Dokładamy jakieś eleganckie dodatki i można wyjść!

dziewczyna
Autor: Jonas Birmé
Źródło: http://www.flickr.com

Gorzej, jak jesteśmy gospodarzami. W takiej sytuacji obowiązków do wykonania jest więcej. Należy w takiej sytuacji pomyśleć jakiego rodzaju będzie nasze przyjęcie – czy będzie to styl imieninowy a więc bardziej formalny, czy poszalejemy i nasze niedzielne popołudnie z rodziną będzie szalonym spotkaniem z rozłożonymi fotelami ogrodowymi.

Jeśli już ustalimy typ naszego party, pora na wybór stosownej kreacji. Nie musi być to od razu coś nowiutkiego. Na spotkaniu z przyjaciółmi powinniśmy zachować równowagę. Dobrze jednak dostosować ubiór do okazji. W przypadku jeśli w naszym ogródku zdecydujemy się na wytworne spotkanie z dobrymi winami i potrawami dobrze jest ubrać się w jakąś bluzkę elegancką oraz kostium. Natomiast gdy postawimy na troszkę „proletariackie” szaszłyczki wystarczy zwyczajna bluzka na ramiączkach (tutaj znacznie więcej: śliczne bluzki bez rękawów). Wszystkie te ustalenia dadzą nam komfort oraz świetną zabawę w czasie majowych imprez ogrodowych.

Następnym bardzo ważnym sezonowym wydarzeniem przypadającym w maju są przyjęcia komunijne. Wiadoma rzecz, że potrzeba się odpowiednio przyszykować na to, a ponieważ komunie mają miejsce w dość ciepłym maju, wiadomą rzeczą jest że w pewnym momencie przyjęcia komunijnego marynarki panów i kostiumy pań zostaną zdjęte, zatem istotną sprawą jest szykowna bluzka koszulowa (przykładowe inspiracje tu: bardzo elegancka bluzka).I z tak wyposażoną garderobą czas majówek możemy zacząć.