Bądź modny!

Zabiegi dermatologiczne

wellderm - logo
Coraz większą popularnością tak wśród kobiet, jak i mężczyzn cieszą się rozmaite zabiegi kosmetyczne. Dla wszystkich jednak najważniejsze jest wybieranie tych rewelacyjnej jakości, które nie zaszkodzą w żadnym stopniu zdrowiu, a efekty będą bardzo satysfakcjonujące. Między innymi laser palomar zaliczany jest do nowatorskich rozwiązań w salonach kosmetycznych na terenie całej Polski. Zdobył uznanie klientów oraz klientek już jakiś czas temu. Metoda ta oparta jest w dużej mierze na stosowaniu światła lasera oraz światła pulsacyjnego, oferując niezwykle trwały efekt.

Piękno od zaraz - zabiegi ekspresowe
Autor: Dreamstime
Źródło: Dreamstime

Zalety i wady makijażu permanentnego

Wciąż nie wyzbyto się stereotypu o tym, że zabieg ingerujący w skórę barwnikami może być niekorzystny dla zdrowia. Branża kosmetyczna nie narzeka na zainteresowanie zabiegiem takim jak makijaż permanentny. Obecnie stosuje się różne, nowoczesne techniki, dzięki czemu nakładanie makijażu na pewien, dłuższy czas nie jest w żadnym stopniu ryzykowne. Stanowi za to wygodę dla kobiet, które mogą oszczędzić wiele czasu każdego ranka, rezygnując z robienia makijażu samodzielnie.

Palomar numerem jeden wśród klientek

Decydując się na dany zabieg w salonie kosmetycznym powinno się być pewnym, że nie ma żadnych przeciwwskazań do jego wykonania. Specjaliści z ochotą pomogą zainteresowanym, jednak niezdecydowanym klientom w podjęciu właściwej decyzji. To właśnie dzięki wykorzystaniu innowacyjnego systemu chłodzenia laser palomar ułatwia przeprowadzanie zabiegów bez zastosowania żadnego znieczulenia – warto zajrzeć. Odpowiednie funkcjonowaine całego systemu wywołuje u klientów poczucie luksusu, natomiast pozytywne efekty kuszą ich na kolejne sesje.

Jak działa mikrodermabrazja diamentowa?

wellderm - logo
Autor: Wellderm
Źródło: Wellderm

Szczególnie panie lubują się w poznawaniu nowości kosmetycznych, także jeśli chodzi o rozmaite zabiegi. Dla wielu kobiet są one sposobem zrelaksowania się i zapominania choć na chwilę o codzienności i problemach. Czym jest więc mikrodermabrazja diamentowa? Dzięki niej cera będzie wyglądała młodziej oraz świeżo, ponieważ pomaga ona złuszczać martwy naskórek. Złuszczanie jest jednak efektywniejsze niż przy klasycznym peelingu, gdyż działa ona na zasadzie peelingu mechanicznego.