Bądź modny!

Pan przy tuszy, może dziś też wyglądać imponująco.

Odzież męska
Garderoba może być w mniej albo w bardziej przypadkowy sposób, odwzorowaniem naszych poglądów, a jednocześnie komunikować otoczeniu, jaką zajmujemy pozycję społeczną. W historii ludzkości zasadnicza rola okrycia – zabezpieczenie przed zimnem, mogła nigdy nie być jedyną, natomiast zasady określające, co jest adekwatne, zmieniały się w ciągu wieków i były przeróżne dla różnych kultur. Wizerunek człowieka jest ogromnie znaczący w kontaktach z otoczeniem.

Odzież męska
Prawidłowo skomponowane elementy stroju dowodzą o profesjonalizmie, przysposobieniu zawodowym a także zaangażowaniu w to, co się robi. Bardzo ważne w odbiorze ubrania są styl, krój w odwołaniu do bieżących trendów mody jak również kolorystyka w zgodzie z sylwetką.

Rozpoczynając od próby zdefiniowania „dużego pana”, warto wyjaśnić, że najlepszym wyrażeniem będzie pan, który zakłada XXL odzież. Mężczyzna o dużych gabarytach ma po prostu posturę ponadwymiarową – z reguły z brzuszkiem. Dobra, duża odzież męska nie odmieni ciała, ale uczyni, że duży pan wygląda zgrabnie, ciało jest wyprofilowane, a figura pięknie upiększona.

Najlepszym skutkiem właściwie ubranego mężczyzny o dużych gabarytach jest pierwsze wrażenie. Gdy nie wzbudza skojarzenia “gruby mężczyznami (polecamy sprawdź nas)” a staje się nagle „dużym panem”. Ta różnica w wyglądzie sprawi, że z leniwego, miękkiego i słabego, mężczyzna stanie się silnym, imponującym i pewnym siebie facetem.

Z wielu obserwacji wynika, że wielu panów z brzuszkiem, rozpatruje odzież wyłącznie jako szaro-bure odzienie, a nie jako element tworzenia wyglądu, który w dodatku może przynosić wiele pozytywnych wrażeń. Spora część z nich stoi na stanowisku, że moda i dobry styl są dla szczupłych osób, a oni sami są sekowani przez marki odzieżowe. W przypadku wielu sklepów sieciowych, naprawdę tak jest, ale dobrze się składa świat mody nie kończy się na sieciówkach.

Dodatkowo mężczyźni z brzuszkiem utrzymują, że we wszystkim wyglądają źle i bez względu na to co ubiorą rezultat będzie ten sam. Jednak adekwatnie do figury dostosowane ubrania rozmiary duże i dodatkowe elementy mogą uczynić cuda. Generalną regułą, zamaskowania zbytecznych kilogramów jest to, by zawsze wkładać stroje, które leżą perfekcyjnie.