Bądź modny!

Parę słów o modzie

images
Przychodzą ładniejsze dzionki, a wraz z nimi rewolucja waszych szaf. Trzeba po przedłużających się zimowych miesiącach zrewidować jej zawartość i uaktualnić. Zakopujemy głęboko duże swetrzyska, babcine rajtuzy i babcine spódnice. Sezon wiosenny to dni, kiedy są na wybiegach i na ulicach sukienki.

A jest ich mnóstwo. Do kupienia mamy różne projekty oraz barwy. Każdy sklep asos przedstawia nam nowe zbiory odzieży. Można więc do woli przebierać. Sukienka asos to, obok karminowych ust i obcasów, znak kobiecości. Dlatego wiele klientek wybiera projekty, które podkreślają kobiece atrybuty. Są to fasony z wcięciem w talii i obcisłe. Właściwa długość to przed kolano, jednak kiedy posiadamy szczupłą sylwetkę i długie nogi można pokusić się o krótką spódniczkę. Kochamy również jeździć w sukienkach do pracy. W tej sytuacji ta długość chyba niewłaściwe. Również góra musi być zabudowana, a więc obnażające dekolty muszą poczekać na drugą okazję.

Zazwyczaj też ich kolor jest odpowiedni. Takie reguły tyczą się pracownic urzędów, znanych korporacji, czy placówek. Jeśli pracujemy w branży artystycznej to odrobina fantazji również w stroju jest zazwyczaj dobrze postrzegana. W ostatnich latach cieszyliśmy się renesansem lat 50. i 60. w modzie.

Autor: Every Nature

W tym czasie na ulicach oraz w sklepowych witrynach pojawiły się szerokie suknie z uroczą haleczką. To wyjątkowo kobiecy wzór, który zaznacza wcięcie. Taka sukienka będzie właściwa dla tych dam, które mają kłopoty z biodrami lub szerokimi udami. Zaraz potem przyszedł czas na kreacje w kształcie trapezu, niezwykle proste w formie, ale zwykle z ciekawym wzorem. To ukłon w stronę lat 70., gdy panowały takie modele. Ta sukienka pomoże nam schować odstający brzuszek. Jeżeli mamy idealne plecy możemy się nimi pochwalić wybierając sukienkę z odkrytym tyłem. Bardzo wdzięczne są sukienki odcinane pod biustem, tzw. józefinki. Ten model często wybierają kobiety w ciąży- nie tylko ukrywają brzuszek, ale również są bardzo wygodne, przewiewne i nie krępują ruchów. Wysokie panie będą się pięknie prezentowały w długich sukniach. Mogą sobie na nie pozwolić także niskie kobiety, pod warunkiem, że mają nienaganną figurę.