Bądź modny!

Jaki prezent dla kobiety

torebka
Gwiazdka, a może imieniny? Problem z doborem prezentu dla wybranki serca zawsze okazuje się duży. Bywają panowie o wysublimowanym poczuciu estetyki, ale gros przedstawicieli tej płci potrzebuje wskazówek, umożliwiających zadanie. Niekiedy należy też podpytać ukochaną.

Gwiazdka, a może imieniny? Problem z kupnem niespodzianki dla ukochanej na ogół bywa duży. Istnieją mężczyźni o doskonałym guście, ale większość przedstawicieli tej płci potrzebuje porad, umożliwiających sprawunki. Niekiedy należy też podpytać główną zainteresowaną.

moda - magazyny
Źródło: flickr.com

Wybierając upominek zazwyczaj celem jest, żeby sprawić przyjemność obdarowywanej osobie – nie sobie. W związku z tym warto wyzbyć się swoich upodobań i pomysłów – wydaje się dziwne, jednak może okazać się kluczem do sukcesu. Panie lubią wyjątkowe upominki, raczej nie użytkowe i praktyczne, w związku z tym sztućce lub patelnia nie zawsze okażą się trafionym pomysłem. Panowie, mimo trudy, mogą sobie przypomnieć, o jakiej torebce ostatnimi czasy wspominała ich ukochana. Jeśli się nie uda, warto skupić się na czymś, co uwielbia.

Biżuteria
Nie każda kobieta nosi biżuterię, jednak duża część przepada za błyskotkami. Na wyjątkową okazję można nie oszczędzać i poszukać czegoś ekskluzywnego, mimo że to wcale nie muszą być kolczyki z brylantami. Dla eksperymentu warto odpowiednio wcześniej zainteresować się, jakie ozdoby ogląda lepsza połówka. Zegarek jest dobrym prezentem – ozdobny albo na co dzień, nieco ekstrawagancki.

Torebka w prezencie

torebka
Źródło: flickr.com

Fankę mody i zakupów zawsze ucieszy nowa sukienka. Należy tu być ostrożnym i wykorzystać wiedzę własną albo zaczerpniętą, przykładowo od przyjaciółki. Dobrze jest zrealizować marzenie narzeczonej i sprezentować bluzkę, którą od dawna się zachwyca, patrząc na wystawę w galerii handlowej. Jeżeli się da, najlepiej wyszukać coś ekskluzywnego jak torebki Furla. Sklep internetowy zaprezentuje pełną kolekcję. Ostatnio modny są torebki marki Michael Kors Polska. To właśnie te torebki z jego nazwiskiem odpowiadają gustom nawet bardzo wymagających kobiet.

Ekskluzywne zapachy

Podobno kupowanie perfum dla kogoś nie leży w dobrym tonie, jednak dla najbliżej osoby to już inna sprawa. Zwykle znamy swoje upodobania, ale najzwyczajniej w świecie potrafimy zauważyć dokładnie, czy dziewczyna używa Niny Ricci, czy na półce stoi najnowszy Dior. Zresztą, tych, którzy nie przygotowali się do zadania: Chanel nr 5 zawsze będzie pasowała.

Źródło: repubblicadimoda.com