Bądź modny!

Ładne i bardzo długie rzęsy, czyli kilka słów o zabiegu przedłużania rzęs

zalotka do rzęs
Zabieg przedłużania rzęs jest współcześnie coraz bardziej słynny. Niemało kobiet decyduje się na przedłużenie rzęs, ponieważ jest to dla nich wielką wygodą, oprócz tego przedłużone rzęsy prezentują się naprawdę bajecznie! Długie, czarne, podkręcone oraz niezwykle gęste rzęsy – jaka kobieta nie chciałaby takich mieć?

kolorowy makijaż oczu
Autor: Audrey Xavier Brulu
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki zabiegowi przedłużania rzęs wreszcie wolno cieszyć się ślicznymi rzęsami, bez niezbędności dziennego ich malowania. Uroda jest dziś dla kobiet nadzwyczaj znacząca i niewątpliwie każda z nas zawsze pragnie przedstawiać się idealnie. Przedłużone rzęsy nie tylko ślicznie wyglądają, lecz również wpływają na wzmocnienie poczucia własnej wartości oraz pewności siebie. A co można stwierdzić na temat samego zabiegu przedłużania rzęs? Czy jest on całkiem bezpieczny? Jak długo taki operacja (np. polecane)? I przez jaki czas utrzymuje się efekt przedłużonych rzęs? O tym i trikach makijażowych więcej tutaj – zestawy do make-up.

operacją (np. poprzednia strona) przedłużania rzęs jest absolutnie bezpieczny i nie uszkadza naturalnych rzęs. Jeśli tylko robisz zabieg u kompetentnej stylistki rzęs to naturalnie nie musisz się niczego obawiać. Zabieg robiony jest na zamkniętym oku. Przy użyciu pęsety rzęsy są doklejane do prawdziwych rzęs. W zależności od konkretnej metody do jednej rzęsy można dokleić jedną, dwie oraz nawet trzy rzęsy. Termin zrealizowania zabiegu jest zależny od ilości doklejanych rzęs, a także od tego jak wiele naturalnych rzęs ma klientka.

Na ogół taki zabieg trwa blisko dwóch godzin. Rzęsy utrzymują się na oku plus minus dwa miesiące, niemniej jeśli chcesz żeby efekt nieprzerwanie był spektakularny poleca się wykonywanie uzupełnienia co 3 – 4 tygodnie.

Warto zainteresować się zabiegiem przedłużania rzęs, gdyż efekty takiego zabiegu są naprawdę wyśmienite. Poza tym mając przedłużone rzęsy nie musisz już ich każdego dnia malować, gdyż zawsze wyglądają one wybornie. Bez wątpienia zakochasz się w swoich ślicznych, długich i podkręconych rzęsach, wskutek tego już dzisiaj podaruj sobie troszkę luksusu oraz wybierz się na profesjonalny zabieg przedłużania rzęs. Tak samo istotne jest wyróżnienie dobrym makijażem oczu, gdzie przydadzą się takie akcesoria jak tutaj – make-up oczu.