Bądź modny!

Pięknie i wygodnie w kostiumie kąpielowym – nie tylko latem

Biżuteria Cheetah
Kostiumy kąpielowe nosi się nie jedynie w środku lata. Modny kostium kąpielowy potrafi zmotywować do aktywności fizycznej – wyjście na basen zimą w towarzystwie przyjaciółek może być prawdziwą przyjemnością, a przy okazji utrzymamy ciało w odpowiedniej formie dzięki czemu, gdy nadejdzie kolejne lato będziemy wyglądać doskonale! Weekend w SPA z basenem to także świetny pomysł, aby poprawić sobie nastrój w okresie zimy, kiedy tęsknimy za wakacjami.
Koniecznie trzeba mieć w swojej szufladzie modny strój kąpielowy uszyty z wysokogatunkowych materiałów.

adidasy
Autor: KEEN

Biżuteria Cheetah
Autor: Drogerie Natura
Źródło: Drogerie Natura
Najlepiej, aby w szafie znalazły się dwa rodzaje – strój jednoczęściowy i bikini. Wśród obecnie polecanych strojów kąpielowych znajdują się fasony z klasycznymi, pełnymi majtkami bądź mocno wyciętymi figami, a także z szortami. Pełniejsze modele pomagają zamaskować niedoskonałości, a wycięte podkreślają wyćwiczone pośladki i zgrabną sylwetkę. Kostiumy kąpielowe dostępne są z tradycyjną górą, bardotką lub wiązane. Do wyboru są biustonosze z usztywnianym bądź miękkim wykończeniem, a ponadto miseczki push-up, które dedykowane są dla kobiet z małym biustem.
niemowle
Autor: Loren Kerns
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o stroje kąpielowe Jagna doskonałej jakości marka Gabbiano cieszy się ogromnym uznaniem. Gabbiano co roku wypuszcza nowe modele strojów, np. piękne stroje kąpielowe Mewa, dowiedz się o strojach kąpielowych mewa w których każda kobieta poczuć się atrakcyjnie i wygodnie. W ofercie Gabbiano znajdziemy szeroki wybór modnych kostiumów kąpielowych w ciekawych wzorach i żywych kolorach.

Przez zastosowanie wysokiej jakości tkanin, kostiumy nie blakną pod wpływem chloru, nie prześwitują i nie naciągają się, co gwarantuje rewelacyjny wygląd i maksymalny komfort na basenie czy w innej sytuacji.