Bądź modny!

Piłka jest okrągła, a bramki są dwie czyli które korki wybrać?

piłka nożna
Mundial 2014. Ten dzień na zawsze wpisze się w pamięć kibiców piłki nożnej. 8 lipca, drużyna niemiecka w 18 minut „zapakowała” Brazylijczykom 5 goli. Julio Cezar zdążył wyjąć piłkę z bramki 4 razy w ciągu 6 minut… Wreszcie po długich 90 minutach skończyła się gehenna Brazylii. Czy zdobędą choć trzecie miejsce? Opinie są podzielone, ale w piłce nożnej cuda się zdarzają… I właśnie to jest w niej najbardziej emocjonujące. Na skutek tego, że na murawie nie będzie nam dane zobaczyć nigdy tych samych, powtarzających się akcji – każde wyjście drużyny na murawę to dla nas wielka zagadka i rodzaj swoistego spektaklu.

korki adidas
Autor: Sascha Erni, .rb
Źródło: http://www.flickr.com

Poza tym, piłka nożna to w Polsce bezustannie sport narodowy. Polscy fani piłki nożnej w krótkim czasie wybaczają naszej reprezentacji ich potknięcia, dalej wiernie kibicując swej drużynie. A w międzyczasie nie próżnują i bywa, że sami wbiegają na boiska. Wiejskie, miejskie i Orliki. Bo piłka nożna to nie tylko zdobywane gole, lecz zdrowa rywalizacja.Atmosfera we wspomnianych klubach miejskich lub na wsiach służy wypadom i zapoznaniu się z bieżącymi sprawami miejscowości.Jeżeli naszła nas ochota na wzięcie udziału w tym sporcie drużynowym i chcemy zacząć grać, nie nie jest konieczne posiadanie wielkich nakładów finansowych na ekwipunek (jak w przypadku wielu innych sportów) czy też szkolenia. Przydadzą się nam dobre buty i chęci. A buty są najbardziej istotne, i to nie tylko ze względu na komfort, ochronę i bezpieczeństwo nóg. Model butów, ich wygląd a także tworzywo z którego są wykonane ma fundamentalne znaczenie dla jakości naszej gry. poprawnie dopasowane obuwie da nam większą swobodę ruchu na murawie w konsekwencji czego poprawi znakomitość podań i uderzeń. Buty muszą więc być ponad wszystko wygodne.

buty adidas
Autor: Sunil Soundarapandian
Źródło: http://www.flickr.com

Tajemnica sukcesu drużyny niemieckiej? Proste, włożona praca w przygotowania a także korki adidas r-gol.com, które przyczyniły się do ich zwycięstwa. Jeżeli więc zależy nam na podobnych wynikach, powinniśmy zainteresować się „brazylijską kolekcją”. Adidas zaprezentował niedawno kolekcję Samba Copa Mundial – unikalną stylizację butów z kipiącej kolorami linii Samba, której premiera odbyła się pod koniec ubiegłego roku. Została ona połączona z kultową serią Copa Mundial – najlepiej sprzedającymi się butami piłkarskimi w historii. Wyprodukowane w 1982 roku, są najlepiej sprzedającymi się korkami, zaś od daty premiery sprzedało się ponad 10 milionów par.