Bądź modny!

Spełnienie marzeń o podróżowaniu

Wycieczki 7+7 – dla niezdecydowanych
Wiele osób marzy o dalekich podróżach. Czasami bardzo często są one ciężkie do spełnienia. Zapracowanie, brak pieniędzy i czasu to zazwyczaj główne przyczyny. Zwłaszcza przez ten ostatni, dopiero po wielu latach można stwierdzić, jak dużo okazji do podróży się utraciło. Aby było inaczej, należy realizować swoje marzenia tu i teraz, wtedy kiedy to wykonalne!

Samolot linii lotniczych
Autor: Aero Icarus
Źródło: http://www.flickr.com

Obecnie, nawet przy braku funduszy, dalekie podróże są możliwe, a tanie bilety lotnicze to nie tylko pragnienie i bez problemu można je znaleźć. Dzieje się tak między innymi dlatego, że to coraz bardziej powszechny środek komunikacji, a strach przed lataniem jest coraz mniejszy. A konkurencja w liniach lotniczych dodatkowo sprzyja niskim cenom.

Latanie za małe pieniądze

Szukanie to najłatwiejszy sposób, żeby kupić tanie bilety. Istnieją strony internetowe, na których możemy sprawdzić loty w wybrane miejsce i gdzie porównamy oferty. Innym źródłem informacji mogą być strony internetowe linii lotniczych. Należy śledzić zmianę cen, jeśli chce się trafić na tani lot.

Fragment samolotu z bliska
Autor: CleftClips
Źródło: http://www.flickr.com

Przechytrzyć system

Dobrym, ale czasochłonnym sposobem na tanie latanie to ciągła rezerwacja biletu, aż do momentu uzyskania przez nas satysfakcjonującej ceny lotu. Jak to dokładnie wygląda? Na stronach internetowych ceny zmieniają się dosłownie co chwilę, dlatego po zarezerwowaniu możemy zapłacić więcej niż kliknęliśmy. Aby wybrać najtańszy bilet należy powtarzać tą czynność kilka razy, przykładowo co 15 min.

Jeśli to nie pomaga, można spróbować następnego dnia. Według porad specjalistów w dni powszednie miedzy godziną ósma a osiemnastą można kupić najtańsze bilety. Łatwo natrafić wtedy na promocję, ponieważ dużo osób jest w pacy. A wiec zaopatrz się w dużo cierpliwości i lataj tanio dokąd tylko zechcesz!